Czego szukasz?
Zobacz także

Tu architekci - Architekt / projektant wnętrz

Jesteśmy duetem architektów, to co nas łączy to zamiłowanie do dobrej architektury, prostych form i estetycznego wzornictwa. Praca w zespole umożliwia nam spojrzenie na realizowany projekt z różnych perspektyw. Dzięki temu architektura naszego autorstwa jest wieloaspektowa i nie ma w niej miejsca na przypadkowość. Jesteśmy otwarci na współpracę z klientem i nowe wyzwania projektowe.

Dlaczego TU ARCHITEKCI? Jednym z podstawowych założeń naszej pracowni jest to, że projektujemy architekturę kontekstu. Nasze budynki nie pozostają w oderwaniu od miejsc w których powstają. Przy każdym projekcie znajdujemy czas na analizę otoczenia i wpasowanie budynku w miejsce w którym ma powstać. Uważamy, że rolą architekta jest dbałość o otaczającą nas przestrzeń.

„Architektura powinna mówić o czasie i miejscu, w którym jest tworzona.” – Frank Gehry

Chcemy projektować budynki naznaczone czasami, w których powstają. Kładziemy więc duży nacisk na ekologię w swoich projektach i staramy się dbać o to, by powstające budynki były przyjazne środowisku i tanie w eksploatacji.

Dobrze zaprojektowana architektura łączy funkcjonalność z estetyką. W swoich projektach dbamy o przemyślany układ pomieszczeń gwarantujący komfort korzystania z nich. Naszą architekturę charakteryzuje maksymalne wykorzystywanie potencjału miejsca w którym ma znajdować się dany budynek. Szukamy rozwiązań wykorzystujących naturalne światło oraz otaczającą budynek przyrodę. Nie boimy się łączyć ze sobą różnych materiałów, doceniamy możliwości betonu, drewna, szkła, cortenu czy ceramiki. Odpowiedni ich dobór może nadać unikalnego charakteru wnętrzu lub elewacji

Zapewniamy klientowi kompleksowa obsługę inwestycji od koncepcji do realizacji. Jesteśmy otwarci na wszelkie projekty architektoniczne począwszy od domów jednorodzinnych do budynków komercyjnych. Zajmujemy się ponadto aranżacją wnętrz dostosowaną do indywidualnych oczekiwań klienta. Oferujemy także przygotowywanie identyfikacji wizualnej dla firm.

Tu architekci
Tu architekci jest obserwowany przez kuhlmann
Tu architekci
Tu architekci jest obserwowany przez tusiek13
Tu architekci
Tu architekci jest obserwowany przez Sylwia Jagiełło
Tu architekci
Tu architekci jest obserwowany przez Agnieszka Lewandowska 5
Tu architekci
Tu architekci jest obserwowany przez Cerames
Tu architekci
Tu architekci jest obserwowany przez ARMPOL armatura
Tu architekci
Tu architekci jest obserwowany przez Antlabo
Tu architekci
Tu architekci jest obserwowany przez dorota-panus
Tu architekci
Tu architekci jest obserwowany przez technicolour
Tu architekci
Tu architekci jest obserwowany przez OOROC