Letnie must have w Twoim ogrodzie! ☀️
zdjęcie główne profilu
TORUS MEBLE  Karol Jakubek

Opis

Nasza firma powstała w 1995 roku. Początkowo zajmowaliśmy się usługami stolarskimi. Szybko jednak wyspecjalizowaliśmy się w produkcji mebli kuchennych jak również innych mebli na zamówienie. Teraz projektujemy i wykonujmy całe wnętrza.
Zatrudniamy doświadczonych architektów, którzy marzenia naszych klientów przemieniają w projekty. Podstawą dla ich pracy jest dopasowanie do potrzeb klientów, równocześnie dbając o funkcjonalność i nowoczesny wygląd wnętrz. O produkcję w firmie dba doświadczony zespół stolarzy mający do dyspozycji kompletny zestaw maszyn stolarskich oraz centrum wiertarsko-frezujące CNC, sterowanym komputerowo. Podczas Tyskich Targów Budowlanych dwa razy zostaliśmy uznani pierwszą nagrodą za projektowanie i aranżację wnętrz. Nasz zestaw nowoczesnych mebli kuchennych dostał wyróżnienie podczas prestiżowego konkursu Diament Meblarstwa.

PIĘKNE SZAROŚCI
Kuchnia GLAMOUR
Kuchnia klasyczna z wyspą
Łazienka dobrze zaprojektowana ....
Kuchnia - biel i czerń w towarzystiwe dębu
Sypialnia z elegancją :)
Kino domowe z barkiem
Salon - biel plus orzech
Satynowa kuchnia
Garderoba -Ponadczasowe piękno...
Palisander w połysku
Salon z zieloną kanapą

Dołącz do newslettera i nie przegap okazji!

  • Informacje o promocjach
  • Aktualności w ofercie
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Selsey sp. z o.o. z siedzibą przy ul. ul. Fabrycznej 6, 53-609 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności