zdjęcie główne profilu
Nive

Opis

Ogrodzenia NIVE to połączenie nowoczesnego designu , nieograniczonego wyboru kolorystyki oraz niezawodnej, całkowicie odpornej na korozję konstrukcji.

Dzięki doświadczeniu w produkcji systemów aluminiowych, powstał projekt NIVE czyli ogrodzenia

Nasze płoty wykonane są z bardzo wysokiej klasy materiałów, poddanych najlepszym metodom ochrony antykorozyjnej. Dzięki powłoce utwardzanej w wysokiej temperaturze ogrodzenia NIVE chronione są przed korozją na dziesiątki lat - nie wymagają żadnych prac konserwacyjnych.

Ogrodzenia malowane są proszkowo, co zapewnia nieograniczony wybór kolorystyki z palety kolorów RAL, powłok strukturalnych i drewnopodobnych.

Projekt NIVE umożliwia wykonanie każdego elementu pod indywidualne zamówienie, w szerokim zakresie wysokości i szerokości.

Ogrodzenie NIVE bez wątpienia nada każdej posesji indywidualny charakter. Bez kompromisów.

Ogrody (prawie) idealne- brakuje tylko ogrodzeń Nive
Realizacje NIVE - ogrodzenia aluminiowe
Ogrodzenie [IMPRESSIVE]
Ogrodzenie [BREEZE]
Ogrodzenie [CORE]
Ogrodzenie [AIR]
Salon z zieloną kanapą

Dołącz do newslettera i nie przegap okazji!

  • Informacje o promocjach
  • Aktualności w ofercie
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Selsey sp. z o.o. z siedzibą przy ul. ul. Fabrycznej 6, 53-609 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności