MKKA STUDIO - Architekt / projektant wnętrz

M K K A STUDIO To autorska pracowania architektury wnętrz, którą współtworzą doświadczeni i kreatywni architekci. Specjalizująca się w architekturze wnętrz oraz projektowaniu produktu. Działająca ogólnopolsko, skoncentrowana na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie.

Nasze projekty cechuje przede wszystkim funkcjonalność, czystość form, prostota, proporcje, detal, staranny dobór wysokiej klasy materiałów. Tworzymy projekty wnętrz z pasją, gwarantując im nieprzeciętnym wyraz. Pomysł i konsekwencja są naszym kluczem do wyjątkowego wnętrza, zachowując przy tym wyrazisty charakter przestrzeni opartej na spójności, jak również kontraście. Nieustannie poszukując ideału w formie i logiki w funkcji tworzymy wnętrza dla Państwa odzwierciedlając indywidualne upodobania inwestora

W naszej pracy zachowujemy pełen profesjonalizm, dbałość o detale, wszechstronne podejście do projektu. Dzięki współpracy z profesjonalistami z różnych branż, jesteśmy w stanie kompleksowo realizować projekty. Śledząc najnowsze trendy w światowym i polskim designie potrafimy stworzyć wnętrza, projekty mebli dostosowane do potrzeb inwestora. Największą nagrodą za naszą pracę jest zaufanie i zadowolenie klientów.