Trwają Sel Days w Selsey! Rabaty do -50%, raty 0%! Znajdź coś dla siebie!
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu

Opis

Specjalizujemy się produkcji i montażu nowoczesnego szkła dla architektury.

Zajmujemy się tworzeniem profesjonalnych i bezpiecznych szyb dekorowanych DecoGlass. Nasze produkty odznaczają się pięknym wzornictwem i doskonałą jakością. Bogata gama kolorów i wzorów daje nam nieograniczone możliwości w tworzeniu oryginalnych projektów. Nasze produkty z powodzeniem wykorzystywane są jako elementy konstrukcyjne i dekoracyjne w mieszkaniach, miejscach użyteczności publicznej, obiektach handlowych czy biurowych.

Posiadamy długoletnie doświadczenie w pracy ze szkłem , co owocuje setkami ukończonych projektów i zadowoleniem naszych klientów

Dysponujemy nowoczesną hartownią szkła.

Przeszklenie z rozsuwanymi drzwiami - zdjęcie od Szklarz Glass Decorator Nowoczesne Szkło dla Architektury
Aranżacje wnętrz - Wnętrza publiczne: Przeszklenie z rozsuwanymi drzwiami - Szklarz Glass Decorator Nowoczesne Szkło dla Architektury. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Szklana podświetlana podłoga - zdjęcie od Szklarz Glass Decorator Nowoczesne Szkło dla Architektury
Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Szklana podświetlana podłoga - Szklarz Glass Decorator Nowoczesne Szkło dla Architektury. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Lustro postarzane w stalowej ramie - zdjęcie od Szklarz Glass Decorator Nowoczesne Szkło dla Architektury
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Lustro postarzane w stalowej ramie - Szklarz Glass Decorator Nowoczesne Szkło dla Architektury. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Świetne mieszkanie w sercu Warszawy - zdjęcie od Szklarz Glass Decorator Nowoczesne Szkło dla Architektury
Aranżacje wnętrz - Salon: Świetne mieszkanie w sercu Warszawy - Szklarz Glass Decorator Nowoczesne Szkło dla Architektury. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Panel szklany z grafiką i podswietleniem led - zdjęcie od Szklarz Glass Decorator Nowoczesne Szkło dla Architektury
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Panel szklany z grafiką i podswietleniem led - Szklarz Glass Decorator Nowoczesne Szkło dla Architektury. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!