Przygotuj dom na Wielkanoc 🐣 Zobacz stoły do -60%
zdjęcie główne profilu
Reform

Opis

Naszym zadaniem jest tworzenie nowoczesnej architektury, funkcjonalnej oraz integralnie związanej z innymi dziedzinami sztuki. Dążymy do jedności estetycznej i technologicznej naszych projektów.

Jesteśmy dynamicznie działającą firmą z Łodzi oferującą szeroki zakres usług ogólnobudowlanych i projektowych. Radykalnie budujemy i przebudowujemy wnosząc osobiste koncepcje skupiające się na ożywieniu często zdegradowanych już budynków. Kompleksowo remontujemy i wykańczamy domy, mieszkania i apartamenty.

Oferujemy wyjątkowe nieruchomości na sprzedaż lub wynajem oraz budujemy domy na indywidualne zlecenie. Nasze doświadczenie oraz ilość zrealizowanych z sukcesem inwestycji gwarantuje klientowi profesjonalną obsługę na całym etapie procesu budowlanego.

Zakres naszych usług obejmuje szerokie spektrum działań projektowych i budowlanych, które należy podjąć aby efektywnie i szybko przejść przez wszystkie etapy każdej inwestycji tj. od pomysłu poprzez projekt i realizację. Klient wybiera zakres czynności pozostających przedmiotem umowy. Usługa może być świadczona na każdym etapie realizacji inwestycji i obejmować wybrane działy całego przedsięwzięcia.

Widzewska
Senatorska
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności