Świętujemy Dzień Kawy ☕ Tylko dziś rabaty na stoliki kawowe!
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu
abanet.pl

Opis

W ofercie sklepu internetowego z oświetleniem abanet.pl znajdą Państwo lampy od 200 producentów z takich krajów jak: Włochy, Niemcy, Hiszpania, Anglia, Belgia, Szwecja, Polska oraz wielu innych. Całość oferty to ponad 100 tys. produktów oświetleniowych. Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z obsługą sklepu - pomożemy dobrać właściwe oświetlenie zgodne z Państwa oczekiwaniami.

Oferta składa się z lamp wiszących, lamp ściennych, lam sufitowych, lampek biurkowe oraz podłogowych. Nasz produkty znajdą zastosowanie miedzy innymi w salonie, sypialni, kuchni, czy też jadalni. Sklep z lampami Abanet proponuje także oświetlenie we wszystkich stylach, począwszy od popularnych lamp nowoczesnych, stylowych, technicznych, klasycznych, kryształowych, a skończywszy na będących ostatnio hitem lampach industrialnych.

abanet.pl jest obserwowany przez użytkownika Vimko Projektowanie Wnętrz.
abanet.pl jest obserwowany przez użytkownika Lux4home™.
abanet.pl jest obserwowany przez użytkownika Dariusz Majgier - Fotograf Wnętrz i Nieruchomości.
Nowe zdjęcie od abanet.pl
Mała szara jadalnia jako osobne pomieszczenie - zdjęcie od abanet.pl
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Mała szara jadalnia jako osobne pomieszczenie - abanet.pl. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od abanet.pl
Mała jadalnia jako osobne pomieszczenie - zdjęcie od abanet.pl
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Mała jadalnia jako osobne pomieszczenie - abanet.pl. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od abanet.pl
Salon - zdjęcie od abanet.pl
Aranżacje wnętrz - Salon: Salon - abanet.pl. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od abanet.pl
Kuchnia - zdjęcie od abanet.pl
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kuchnia - abanet.pl. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!