Viadurini.pl - Sklep

Nadal uważamy, że piękno jest jedną z głównych sił, które jednoczą cały świat. Dlatego stale poszukujemy najlepszych rzemieślników we Włoszech i na świecie, którzy wciąż produkują meble designerskie. Słuchamy ich opowieści i wybieramy ich kreacje, aby umieścić je wszystkie w wyjątkowej kolekcji “VIADURINI collection” które poprzez nasz internetowy butik dostarczamy z największym szacunkiem na całym świecie.

VIADURINI jest jak rozszerzona rodzina wielu rzemieślników, którzy pasjonują się swoją pracą i zjednoczeni miłością do piękna.

Oprócz ekskluzywnej kolekcji VIADURINI możesz również znaleźć ważne marki, które uzupełnią wyposaenie Twojego domu. Od Lampade di Leucos, Aldo Bernardi, Il Fanale, Studio Italia Design, Toscot do stołów firm Fiam, Compar, Connubia by Calligaris,grzejniki dekoracyjne firmy Scirocco H, sanitary od Pozzi Ginori, Ideal Standard, Novello, wyposażenie biura firmy Luxy,wyposażenie zewnętrznego firmy Talenti, Myyour, Varaschin, ceramika i porcelana firmy Versace Home - Rosenthal, noże firmy Berti do dzieł sztuki Vittorio Tessaro i freski firmy Bottega Tifernate.

VIADURINI to włoski internetowy butik z ponad 20 000 produktów przetłumaczonych na 8 języków na całym świecie. Skontaktuj się z nami odpowiemy w językach: WŁOSKI, POLSKI, FRANCUZKI, ANGIELSKI, HISZPAŃSKI, NIEMIECKI.

Na Viadurini.it znajdziesz tylko to, co najlepsze, wyposażenie Made in Italy do domu i biura, do kuchni, łazienki, ogrodu itp. sprzedawane bezpośrednio online.

Kupowanie mebli on-line nigdy nie było łatwiejsze.

Znajdź nas
Santarcangelo di Romagna
WWW
Facebook
Instagram
Viadurini.pl
Viadurini.pl jest obserwowany przez Lux4home™
Viadurini.pl
Viadurini.pl odpowiedział(a) w wątku Umywalka Cipì - Viadurini
Viadurini.pl
Viadurini.pl obserwuje użytkownika Planika
Viadurini.pl
Viadurini.pl odpowiedział(a) w wątku Blat w łazience