Lamps and Company - Sklep

W Lamps & Company pomagamy rodzicom urządzić spójny stylistycznie pokój w dobrym stylu od A do Z. Znajdziecie u nas Państwo wszystkie elementy wyposażenia niemowlęcego i dziecięcego pokoju: oświetlenie, pościele, ochraniacze, kocyki, zasłony, kolorowe wiklinowe kosze na zabawki, poduszki do karmienia, ramki na zdjęcia, dywany, a także łóżeczka niemowlęce w siedmiu przepięknych, pastelowych kolorach oraz półki, które - wraz z pozostałymi elementami - tworzą spójne kolorystycznie zestawy.

Pomysł na założenie firmy pojawił się w 2012 roku wraz z narodzinami pierwszej córki założycielki firmy. Nisza w segmencie oświetlenia i dodatków dla najmłodszych stała się inspiracją do stworzenia w 2013 roku firmy Lamps & Company. Zaczynaliśmy od oświetlenia dla dzieci i niewielkich dodatków jak pufy czy poduszki, które w krótkim czasie zawojowały rynek dziecięcego designu pojawiając się w prasie i telewizji oraz wielu domach naszych Klientów :)

Obecnie proponujemy całościowe rozwiązania stylistyczne pokoi dla Dzieci i Niemowląt, dzięki którym urządzenie pokoju będzie dużo łatwiejsze :)