Czego szukasz?
Zobacz także

Atelier Hoffmann - Architekt / projektant wnętrz

Atelier Hoffmann jest biurem projektowym obecnym we wszystkich dziedzinach architektonicznej działalności. Zajmujemy się projektowaniem koncepcyjnym, wraz z zespołem branżowym opracowujemy pełne dokumentacje budowlane, na życzenie inwestora wykonujemy projekty wnętrz od mieszkalnych po komercyjne. W zakresie urbanistyki stworzyliśmy wiele miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, studiów uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego oraz koncepcji urbanistycznych pod całe osiedla mieszkaniowe jak i mniejsze zespoły zabudowy.

Zespół projektowy Atelier Hoffmann składa się z w pełni wykwalifikowanych architektów i inżynierów. Nad projektami pracują przede wszystkim młode osoby pełne oryginalnych pomysłów, jednak całość jest nadzorowana przez doświadczoną kadrę kierowniczą doskonale poruszającą się w przepisach Prawa Budowlanego. Proces projektowy jest w pełni skomputeryzowany, co przyspiesza pracę i daje większe możliwości tworzenia projektów zaspokajających oczekiwania inwestora.

Nasi głowni projektanci przynależą do Stowarzyszenia Architektów Polskich, Izby Architektów Polskich, Izby Urbanistów Polskich i Towarzystwa Urbanistów Polskich.