EVOFINISH Mateusz Grobel - Firma remontowa i budowlana

Zajmujemy się kompleksowym wykończeniem całych mieszkań, a w szczególności łazienek od stanu pierwotnego lub deweloperskiego, po gotowy projekt i jego fizyczną realizację. Specjalizujemy się w glazurnictwie, niezależnie od wielkości formatu płytek i systemach suchej zabudowy. Wykonujemy także usługi wymagające zrywania starych okładzin i tynków, szpachlowanie, malowanie, układanie glazury, paneli bądź deski podłogowej, remonty przerabianie i wykonawstwo instalacji elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych, na których realizację oczywiście posiadamy stosowne uprawnienia.

Pracę organizujemy w taki sposób aby nie obciążać głowy klienta doborem odpowiednich materiałów, transportem czy wywozem potencjalnych odpadów.

Pracujemy na profesjonalnych maszynach i materiałach z górnej półki ceny sklepowej, co w połączeniu z ręką fachowca daje nam wysoką jakość proponowanej usługi.

Śledzimy najnowsze trendy w technologiach budowlanych i wzornictwie.

Zapraszamy do współpracy osoby zarówno te które chcą stworzyć mieszkanie lub dom od podstaw, jak również te, które planują zmienić aranżacje dostępnej już przestrzeni.