Lumikki - Artysta, designer

'moja fińska żona była w młodości właścicielką szczególnie rzadkiego śnieżnobiałego egzemplarza, który reagował na piękne imię Lumikki. pewnego mroźnego zimowego dnia Lumikki wymknął się przez drzwi kuchenne z domu, aby zakosztować wolności.'

Wzrost zapotrzebowania na piękno i rosnące poczucie estetyki odbiorcy skłoniło nas do zainicjowania projektu Lumikki. Genezą Lumikki jest bez wątpienia Skandynawia. To właśnie tamtejszy dizajn przyczynił się do pogłębiania naszych pasji związanych z kreowaniem wystroju wnętrz, a to z kolei dało początek naszym pragnieniom stworzenia własnej, niepowtarzalnej i konkurencyjnej marki. Lumikki to pomysł, entuzjazm, inspiracja naturą, codziennym życiem i tradycyjnym rzemiosłem.

Pozwól nam sprawić aby otaczające Cię przedmioty cieszyły Twoje oko każdego dnia.

Lumikki to grupa pasjonatów realizujących się poprzez projektowanie i produkcję nietuzinkowych przedmiotów stojących w opozycji do produkcji masowej i utartych schematów. Nasze produkty charakteryzują się nieszablonowym wzornictwem, funkcjonalnością oraz ponadprzeciętną jakością. Rozwój naszej działalności podyktowany jest konsekwentnym zaspakajaniem potrzeb estetycznych naszego odbiorcy. Jesteśmy otwarci na współpracę i realizację projektów dedykowanych. Jeśli tylko masz sprecyzowane wymagania odnośnie wymarzonego przedmiotu, pisz do nas. Sprostanie Twoim oczekiwaniom będzie dla nas ekscytującym wyzwaniem.

Znajdź nas
Bydgoszcz
WWW
Lumikki
Lumikki jest obserwowany przez Cerames
Lumikki
Lumikki
Lumikki jest obserwowany przez Lux4home™
Lumikki
Lumikki jest obserwowany przez Emilia Korabiec Design
Lumikki
Lumikki jest obserwowany przez Genia Markuszewska
Lumikki
Lumikki
Lumikki
Lumikki
Lumikki jest obserwowany przez patrycjasteinke@o2.pl