Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu
designerski

Opis

Sklep internetowy designerski oferuje szeroką gamę produktów, które w sposób kompleksowy pozwolą zaaranżować mieszkanie marzeń. Proponujemy meble do salonu, sypialni, jadalni i biurowe w różnorodnej stylistyce, zarówno do jadalni jak i do pokoju.

W osiągnięciu upragnionego efektu pięknego wnętrza niezwykle ważnym elementem jest oświetlenie – posiadamy w swojej ofercie oryginalne lampy stojące i lampy wiszące. Przysłowiową wisienką na torcie są oczywiście dekoracje, dzięki którym dom nabiera zindywidualizowanego charakteru. Różnorodne stylowo dodatki w zgrabny i subtelny sposób pomogą Państwu stworzyć jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny klimat.

designerski jest obserwowany przez użytkownika Lux4home™.
designerski jest obserwowany przez użytkownika Dariusz Majgier - Fotograf Wnętrz i Nieruchomości.
Nowe zdjęcie od designerski
Skandynawski salon - zdjęcie od designerski
Aranżacje wnętrz - Salon: Skandynawski salon - designerski. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od designerski
skandynawski salon - zdjęcie od designerski
Aranżacje wnętrz - Salon: skandynawski salon - designerski. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od designerski
Salon - zdjęcie od designerski
Aranżacje wnętrz - Salon: Salon - designerski. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności