Trwają Sel Days w Selsey! Rabaty do -50%, raty 0%! Znajdź coś dla siebie!
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu

Opis

Jesteśmy trójmiejską firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem.

Specjalizujemy się w projektowaniu wnętrz prywatnych rezydencji, domów i mieszkań, a także organizacji całego procesu realizacji projektu (propozycje elementów wyposażenia, materiałów i ekip wykończeniowych i specjalistów różnych branż).

Mamy 6 ekip remontowych, z którymi na stałe współpracujemy oraz 4 stolarnie. Doradzamy w wyborze materiałów wykończeniowych. Wiemy, na których dostawcach możecie bezpiecznie polegać.

W naszej pracy stosujemy metodykę design thinking, dzięki czemu każda z naszych realizacji jest dopasowana do indywidualnych potrzeb danego Inwestora.

Mamy duże doświadczenie w projektowaniu skomplikowanych i wymagających kuchni, w tym ozdobnych kuchni angielskich, prowansalskich, glam.

Biblioteki stylowe ze szlachetnych gatunków drewna również nie mają dla nas tajemnic.

Dobrze czujemy stylistyki surowe i minimalistyczne, ale duże doświadczenie mamy też w stylach klasycznych - ciepłych, eleganckich, szykownych, wymagających.

Projektowanie, doradztwo inwestycyjne, porady indywidualne, sprzedaż klasycznych mebli kuchennych i do zabudowy.

Dwór Spokojny
Projekt i realizacja Rezydencji "Natchnienie"
kuchnie angielskie
kuchnie nowoczesne i minimalistyczne
kuchnie prowansalskie
kuchnie klasyczne
kuchnie barokowe
kuchnie rustykalne
INNA Projekt obserwuje użytkownika Inkadr
Nowe zdjęcie od INNA Projekt
Kuchnia biała, klasyczna, prowansalska - zdjęcie od INNA Projekt
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kuchnia biała, klasyczna, prowansalska - INNA Projekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od INNA Projekt
Hol i schody - zdjęcie od INNA Projekt
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Hol i schody - INNA Projekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od INNA Projekt
Łazienka z ceglaną podłogą - zdjęcie od INNA Projekt
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Łazienka z ceglaną podłogą - INNA Projekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od INNA Projekt
Kuchnia z wyspą i westfalka - zdjęcie od INNA Projekt
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kuchnia z wyspą i westfalka - INNA Projekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od INNA Projekt
balustrada kuta przez kowala - zdjęcie od INNA Projekt
Aranżacje wnętrz - Schody: balustrada kuta przez kowala - INNA Projekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od INNA Projekt
Dębowy stół i granitowy blat - zdjęcie od INNA Projekt
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Dębowy stół i granitowy blat - INNA Projekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od INNA Projekt
kuchnia z ceglaną podłogą - zdjęcie od INNA Projekt
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: kuchnia z ceglaną podłogą - INNA Projekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
INNA Projekt obserwuje użytkownika mojasztuka
INNA Projekt obserwuje użytkownika Cerames