Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu
DotDesign

Opis

W naszej ofercie znajdą Państwo meble oraz oświetlenie designerskie – które wyrażają styl, filozofię oraz osobowość. Naszym celem jest sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Obserwując światowe trendy, nieustannie rozwijamy się, szukając ciekawych, oryginalnych rozwiązań. Rozpoczynając sprzedaż meblami designerskich postawiliśmy na: jakość, wyjątkowość, obsługę klienta, szybki termin realizacji zamówień.

Chcemy dostarczyć Państwu najlepszych rozwiązań przy jednocześnie atrakcyjnych cenach naszych produktów.

Pokój dzienny
Nowe zdjęcie od DotDesign
Fotel Atero - zdjęcie od DotDesign
Aranżacje wnętrz - Salon: Fotel Atero - DotDesign. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od DotDesign
Fotele Atero oraz Varde - zdjęcie od DotDesign
Aranżacje wnętrz - Wnętrza publiczne: Fotele Atero oraz Varde - DotDesign. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
DotDesign jest obserwowany przez użytkownika Stasia097.
Nowe zdjęcie od DotDesign
Fotel Skive z podnóżkiem - zdjęcie od DotDesign
Aranżacje wnętrz - Salon: Fotel Skive z podnóżkiem - DotDesign. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
DotDesign odpowiedział(a) w wątku Lampa Prato piccolo.
Nowe zdjęcie od DotDesign
Pokój dzienny - Średnia biała szara jadalnia, styl skandynawski - zdjęcie od DotDesign
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Pokój dzienny - Średnia biała szara jadalnia, styl skandynawski - DotDesign. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
DotDesign odpowiedział(a) w wątku Lampa Factoria 1 Green.
DotDesign jest obserwowany przez użytkownika Lux4home™.
DotDesign jest obserwowany przez użytkownika Dariusz Majgier - Fotograf Wnętrz i Nieruchomości.
Nowe zdjęcie od DotDesign
Salon - zdjęcie od DotDesign
Aranżacje wnętrz - Salon: Salon - DotDesign. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności