Femberg Architektura Wnętrz - Architekt / projektant wnętrz

Arch. Katarzyna Wójtowicz

Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki oraz Wydziału Architektury Krajobrazu Politechniki Krakowskiej, obecnie studia podyplomowe na kierunku Scenografia na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Wiedza i doświadczenie w branży zdobywane od 2008 r., w czołowych krakowskich biurach projektowych. Od 2015 r. własna pracownia architektury wnętrz.

Projektowanie to moja pasja, dlatego nie ograniczam się do wnętrz mieszkalnych. Współpracując w ostatnich latach m.in. z Teatrem STU pomagam tworzyć wizualizacje, scenografie teatralne, materiały foto i graficzne do spektakli.

Staram się tworzyć wnętrza proste, stawiam na detal, formę, szlachetne materiały, ale przede wszystkim funkcjonalność. Dzieląc się doświadczeniem zdobytym przez lata, dbam o komfort i zadowolenie klienta. Utrzymuje stały kontakt przez cały etap projektowania, przedstawiając rozwiązania będące wypadkową wizji projektanta i potrzeb klienta, tak by efekt końcowy był spełnieniem wspólnych oczekiwań.

projektowanie wnętrz, projektowanie mebli, detali, dobór wyposażenia, fotorealistyczne wizualizacje wnętrz, prowadzenie nadzoru autorskiego

Zapraszam do współpracy. Mail: post@femberg.pl Tel.: 608 516 742 www.femberg.pl