🔥 Rabaty na meble ogrodowe!
zdjęcie główne profilu
VODA Architekci

Opis

Jesteśmy architektami. Chcielibyśmy, aby dzięki naszej pracy otaczająca nas rzeczywistość była piękna, estetyczna i funkcjonalna. Projektujemy po to, aby spełniać Wasze marzenia. Do każdego zadania podchodzimy tak, aby w sposób optymalny pogodzić wszystkie aspekty dotyczące inwestycji. Nie moglibyśmy wykonywać naszej pracy dobrze gdyby nie sprawiała nam satysfakcji. Lubimy to.

CO ROBIMY?

Wymyślamy, rysujemy, kreślimy, zmieniamy zdanie, poprawiamy, pijemy kawę, główkujemy, podglądamy, czasem zarywamy noce, czasem się wysypiamy itd. itd - jednym słowem projektujemy ;) Jest to jednak jeden z wielu etapów każdej inwestycji. My jesteśmy w stanie zapewnić Wam kompleksową obsługę pod względem formalnym oraz projektowym - od wymyślenia koncepcji do skompletowania całej niezbędnej dokumentacji potrzebnej do uzyskania pozwolenia na budowę.

Dom pod Milanówkiem
Salon z zieloną kanapą

Dołącz do newslettera i nie przegap okazji!

  • Informacje o promocjach
  • Aktualności w ofercie
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Selsey sp. z o.o. z siedzibą przy ul. ul. Fabrycznej 6, 53-609 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności