Odkryj konsole do przedpokoju i salonu już od 199zł 👀
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu
Kreatywny Warsztat

Opis

Dodatki do wnętrz 🌐 Od 6 lat tworzymy dla Ciebie unikalne dekoracje ❣️ Personalizujemy zamówienia 🌿 Dodatki do domu i biura 🎨 Stwórz obraz z naszym kreatorem map!

Kreatywny Warsztat
Kuchnia z pierwszego zdjęcia była z nami przez 10 lat jednak gust zdecydowanie się mi zmienił przez ten czas.Brąz wszech obecny w naszym domu zaczęła zastępować biel.Właściwie do zmiany została tylko kuchnia ale ze względu na dobrą jakość mebli postanowiłam okleić kuchnię okleiną-motyw ziołowy wykonany na zamówienie w pewnym studio reklamowym natomiast szara okleina pochodzi z jednego z marketów budowlanych, nowe uchwyty szafek oraz płyta HDF oklejona imitacją płytek (bo te w pierwszej wersji również były niezniszczone więc szkoda kłóć) i tak oto kuchnia nabrała nowego wyglądu.Zdjęcie przed niestety dotyczy tylko części kuchni za to nową chwalę się całą.Od początku do końca cała aranżacja to mój pomysł :) Mam nadzieję że podoba Ci się moja metamorfoza kuchni.
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Kubeczek metalowy z dowolną literą-black - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kubeczek metalowy z dowolną literą-black - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Kubeczek metalowy z dowolną literą-pudrowa plamka - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kubeczek metalowy z dowolną literą-pudrowa plamka - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Kubeczek metalowy z dowolną literą-kwiaty - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kubeczek metalowy z dowolną literą-kwiaty - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Kubeczek metalowy cyknij fotę - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kubeczek metalowy cyknij fotę - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Kubeczek metalowy avodab - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kubeczek metalowy avodab - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Kubeczek metalowy chłopiec z balonem - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kubeczek metalowy chłopiec z balonem - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Kubeczek metalowy cytrynowe pole - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kubeczek metalowy cytrynowe pole - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Kubeczek metalowy grzybki - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kubeczek metalowy grzybki - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Kubeczek metalowy jabłko czy gruszka? - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kubeczek metalowy jabłko czy gruszka? - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Kubeczek metalowy kwietny bukiet - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kubeczek metalowy kwietny bukiet - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Kubeczek metalowy leniwiec na arbuzie - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kubeczek metalowy leniwiec na arbuzie - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Kubeczek metalowy limonka - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kubeczek metalowy limonka - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Kubeczek metalowy rysowane truskawki - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kubeczek metalowy rysowane truskawki - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Kubeczek metalowy ogrodnika - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kubeczek metalowy ogrodnika - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Kubeczek metalowy soczysta truskawka - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kubeczek metalowy soczysta truskawka - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Kubeczek metalowy truskawki trzy - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kubeczek metalowy truskawki trzy - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Kubeczek metalowy truskawkowe pole - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kubeczek metalowy truskawkowe pole - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Kubeczek metalowy warzywkożercy - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kubeczek metalowy warzywkożercy - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
kubeczek metalowy CZUJĘ CHEMIĘ - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: kubeczek metalowy CZUJĘ CHEMIĘ - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
kubeczek metalowy EMOTKA PUŚĆ OCZKO - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: kubeczek metalowy EMOTKA PUŚĆ OCZKO - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
kubeczek metalowy JAMNIK - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: kubeczek metalowy JAMNIK - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
kubeczek metalowy SUNNY DOG - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: kubeczek metalowy SUNNY DOG - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
kubeczek metalowy CO ZA KOT?! - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: kubeczek metalowy CO ZA KOT?! - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
kubeczek metalowy GRAJĄCY JEDNOROŻEC - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: kubeczek metalowy GRAJĄCY JEDNOROŻEC - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
kubeczek metalowy SZALONY KOT - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: kubeczek metalowy SZALONY KOT - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
kubeczek metalowy PIES I KOT - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: kubeczek metalowy PIES I KOT - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
kubeczek metalowy KOLOROWA KROWA - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: kubeczek metalowy KOLOROWA KROWA - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
kubeczek metalowy ZNUDZONY KOT - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: kubeczek metalowy ZNUDZONY KOT - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
kubeczek metalowy KOLOROWY KOT - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: kubeczek metalowy KOLOROWY KOT - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
kubeczek metalowy GRAJĄCA PANDA - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: kubeczek metalowy GRAJĄCA PANDA - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
kubeczek metalowy KRÓLIK - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: kubeczek metalowy KRÓLIK - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
kubeczek metalowy CUTE DOG - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: kubeczek metalowy CUTE DOG - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
kubeczek metalowy USZATY KRÓLIK - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: kubeczek metalowy USZATY KRÓLIK - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
kubeczek metalowy PIES MUMIA - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: kubeczek metalowy PIES MUMIA - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
kubeczek metalowy JAPAN PANDA - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: kubeczek metalowy JAPAN PANDA - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
kubeczek metalowy POLE DANCE KOT - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: kubeczek metalowy POLE DANCE KOT - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
kubeczek metalowy LEŚNY LIS - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: kubeczek metalowy LEŚNY LIS - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
kubeczek metalowy KRÓLIK ZOMBIE - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: kubeczek metalowy KRÓLIK ZOMBIE - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
kubeczek metalowy PANDA JEDNOROŻCEM - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: kubeczek metalowy PANDA JEDNOROŻCEM - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
kubeczek metalowy DOGTOR - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: kubeczek metalowy DOGTOR - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
kubeczek metalowy LENIWIEC - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: kubeczek metalowy LENIWIEC - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
kubeczek metalowy UPS... BITCOIN - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: kubeczek metalowy UPS... BITCOIN - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
kubeczek metalowy ASTRONAUTA - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: kubeczek metalowy ASTRONAUTA - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
kubeczek metalowy ALPAKA - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: kubeczek metalowy ALPAKA - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
kubeczek m etalowy BULLSHEET - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: kubeczek m etalowy BULLSHEET - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
kubeczek metalowy KRÓLIK W OKULARACH - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: kubeczek metalowy KRÓLIK W OKULARACH - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
kubeczek metalowy SŁODKA PSINA - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: kubeczek metalowy SŁODKA PSINA - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
kubeczek metalowy KOLOROWY PIES - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: kubeczek metalowy KOLOROWY PIES - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
kubeczek metalowy KOLROWY KOT 2 - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: kubeczek metalowy KOLROWY KOT 2 - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Kreatywny Warsztat
kubeczek metalowy ŻABA - zdjęcie od Kreatywny Warsztat
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: kubeczek metalowy ŻABA - Kreatywny Warsztat. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!