Trwają Sel Days w Selsey! Rabaty do -50%, raty 0%! Znajdź coś dla siebie!
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu

Opis

Ceramika Pilch Jasienica to producent płytek ceramicznych posiadający bogatą ofertę produktową. Produkujemy płytki podłogowe, kuchenne, łazienkowe oraz mozaiki i elementy szklane. W naszej ofercie znajdują się również elementy dekoracyjne. Różnorodna i bogata oferta pozwala każdemu dobrać płytki odpowiadające jego indywidualnym potrzebom.

Kolekcja łazienkowa PERLA
Kolekcja łazienkowa NATURAL
Kolekcja podłogowa VERONA
Kolekcja podłogowa ROCK
Kolekcja łazienkowa MANHATTAN
Kolekcja łazienkowa NORDICA
Kolekcja podłogowa MILANO
Kolekcja podłogowa LAVA
Kolekcja łazienkowa VERA
Kolekcja łazienkowa MONTANA
Kolekcja łazienkowa ZNAKKI
Kolekcja łazienkowa TUULA
Kolekcja łazienkowa DEKKO
Kolekcja łazienkowa BATTIK
Z mozaiką w tle
Nowe zdjęcie od Ceramika Pilch Jasienica
Łazienka - zdjęcie od Ceramika Pilch Jasienica
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Łazienka - Ceramika Pilch Jasienica. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Ceramika Pilch Jasienica
20×114 SIENA_BRĄZ – REKT. - zdjęcie od Ceramika Pilch Jasienica
Aranżacje wnętrz - Łazienka: 20×114 SIENA_BRĄZ – REKT. - Ceramika Pilch Jasienica. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Ceramika Pilch Jasienica
24,4×74,4 PERLA – REKT. - zdjęcie od Ceramika Pilch Jasienica
Aranżacje wnętrz - Łazienka: 24,4×74,4 PERLA – REKT. - Ceramika Pilch Jasienica. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Ceramika Pilch Jasienica
60×60 EXTRA BLACK – REKT. - zdjęcie od Ceramika Pilch Jasienica
Aranżacje wnętrz - Łazienka: 60×60 EXTRA BLACK – REKT. - Ceramika Pilch Jasienica. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Ceramika Pilch Jasienica
30×30 MOZAIKA SZKLANA SS02 - zdjęcie od Ceramika Pilch Jasienica
Aranżacje wnętrz - Łazienka: 30×30 MOZAIKA SZKLANA SS02 - Ceramika Pilch Jasienica. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Ceramika Pilch Jasienica
24,4×74,4 DEKOR PERLA 1 - zdjęcie od Ceramika Pilch Jasienica
Aranżacje wnętrz - Łazienka: 24,4×74,4 DEKOR PERLA 1 - Ceramika Pilch Jasienica. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Ceramika Pilch Jasienica
24,4×74,4 DEKOR PERLA 3 - zdjęcie od Ceramika Pilch Jasienica
Aranżacje wnętrz - Łazienka: 24,4×74,4 DEKOR PERLA 3 - Ceramika Pilch Jasienica. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Ceramika Pilch Jasienica
24,4×74,4 DEKOR PERLA 2 - zdjęcie od Ceramika Pilch Jasienica
Aranżacje wnętrz - Łazienka: 24,4×74,4 DEKOR PERLA 2 - Ceramika Pilch Jasienica. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Ceramika Pilch Jasienica
73,2×74,4 DEKOR PERLA 4 (KPL. Z 3 SZTUK) - zdjęcie od Ceramika Pilch Jasienica
Aranżacje wnętrz - Łazienka: 73,2×74,4 DEKOR PERLA 4 (KPL. Z 3 SZTUK) - Ceramika Pilch Jasienica. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Ceramika Pilch Jasienica
30×30 MOZAIKA SZKLNA JDN 004-7 - zdjęcie od Ceramika Pilch Jasienica
Aranżacje wnętrz - Łazienka: 30×30 MOZAIKA SZKLNA JDN 004-7 - Ceramika Pilch Jasienica. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!