zdjęcie główne profilu
PAG - Pracownia Architektury Głowacki

Opis

Tworzone przez nas projekty architektoniczne to oryginalne rozwiązania, pozwalające na optymalne wykorzystanie przestrzeni budowlanej. Podczas przygotowywania każdego z nich zwracamy uwagę na szczegóły rzeźby terenu oraz układ działki. Jesteśmy więc w stanie opracować projekty domów jednorodzinnych na wąską działkę, zapewniając przy tym najkorzystniejsze rozplanowanie przestrzeni. Dokładamy najwyższych starań, by nasze rozwiązania były proste i minimalistyczne, a zarazem eleganckie oraz nowoczesne. W minionych latach stworzyliśmy liczne projekty domów jednorodzinnych, w tym na wąską działkę oraz obiekty firmowe oraz budynki usługowe. Wiele spośród naszych projektów zostało zauważonych i wyróżnionych przez prasę branżową. Nasze domy jednorodzinne niejednokrotnie wyznaczają nowe standardy jakości.

Tworzone przez nas rozwiązania, opracowywane przez najlepszych inżynierów, doceniane są za ich funkcjonalność oraz praktyczność. Naszym największym powodem do satysfakcji jest jednak zadowolenie klientów, którzy cenią sobie nasz profesjonalizm oraz innowacyjne podejście. Podczas opracowywania projektów indywidualnych ściśle współpracujemy z klientem, uwzględniając przy tym jego oczekiwania.

Dom z Werandą
Dom Między Skarpami
Dom z Tarasami - dach skośny
Dom z Tarasami
Salon z zieloną kanapą

Dołącz do newslettera i nie przegap okazji!

  • Informacje o promocjach
  • Aktualności w ofercie
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Selsey sp. z o.o. z siedzibą przy ul. ul. Fabrycznej 6, 53-609 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności