🔥 Rabaty na meble ogrodowe!
Manufaktura Kamieniarska

Opis

Manufaktura Kamieniarska łączy w sobie tradycję z rodzinną pasją odkrywania piękna starych materiałów budowlanych. Cegła którą odzyskujemy, to XIX - wieczny materiał budowlany produkowany i formowany ręcznie, często w rodzinnych cegielniach. Ślady pracy rąk ludzkich są odciśnięte w dosłownym tego słowa znaczeniu, na licach cegieł. Z szacunku do pracy naszych przodków, a jednocześnie wychodząc naprzeciw potrzebom miłośników starej architektury, staramy się ratować ten niepowtarzalny budulec.

Surowiec pozyskujemy ze starych XIX - wiecznych budowli, podlegających obecnie rozbiórce lub wyburzaniu.

Cegły po odpowiedniej selekcji podlegają u nas ręcznej obróbce kamieniarskiej, na skutek której odzyskują ponownie piękno minionych epok. Uzyskane przez tę obróbkę materiały ze względu na walory historyczne oraz swą oryginalność i niepowtarzalność wzornictwa, znajdują coraz większe zastosowanie we współczesnej architekturze.

Materiały te od wielu lat cieszą się dużym uznaniem na rynku zagranicznym, a od kilku lat również w Polsce. Stosowane są w odtwarzaniu starych wnętrz, jak również świetnie łączą się z nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi.

Zadowolenie naszych klientów to dla nas szczególnie ważne wyzwanie. Dlatego oprócz oferty podstawowej proponujemy również realizacje indywidualnych, nietypowych projektów według upodobań odbiorców. Oprócz oferty sprzedaży proponujemy nasze doradztwo techniczne.

Zapraszamy do obejrzenia naszej strony i zapoznania się z ofertą. www.antiquebrick.eu

Stara cegła u naszych Klientów Manufaktura Kamieniarska
Prezentuje piękną realizację naszych Klientów na naszych płytkach
Ulubione
Łazienka na poddaszu
Nasza cegła
Manufaktura Kamieniarska
Kuchnia styl Rustykalny - zdjęcie od mocolocco
Salon z zieloną kanapą

Dołącz do newslettera i nie przegap okazji!

  • Informacje o promocjach
  • Aktualności w ofercie
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Selsey sp. z o.o. z siedzibą przy ul. ul. Fabrycznej 6, 53-609 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności