✨ ŚWIATŁO & CZUŁOŚĆ - poznaj najnowszy trend na jesień!
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu
SOLLUX

Opis

W Sollux projektujemy dla ludzi i z myślą o ludziach, dlatego u nas każdy znajdzie coś dla siebie. Dajemy światłu nie tylko estetyczną, ale także funkcjonalną oprawę w postaci lamp wiszących, sufitowych i ściennych. Ich rola jest prosta: mają być źródłem blasku, w którym każdy użytkownik może czuć się sobą.

W Sollux nie gonimy za krótkotrwałymi trendami - i nasi odbiorcy też nie muszą. Znajdą u nas ponadczasowe, wygodne oraz uniwersalne rozwiązania, które świetnie sprawdzą się zarówno w kuchni, jak i sypialni, teraz i za kilka lat.

Nasze oprawy są jak ludzie, którzy je tworzą: różnorodne, autentyczne, ciekawe. Powstają we współpracy z lokalnymi, polskimi rzemieślnikami, którzy z dbałością o detale opracowują minimalistyczne i praktyczne formy lamp.

Sollux to odpowiedź na realne problemy, z którymi zmagają się kupujący: trudności z wyborem stylu czy rodzaju oświetlenia do danego pomieszczenia. U nas to wszystko jest proste, bo właśnie taki - prosty - powinien być zakup idealnej dla siebie lampy.

W katalogu znajdziesz propozycje, które pasują do każdego stylu: od surowych loftów po ciepłe, skandynawskie klimaty. Szczególnie lubimy tworzyć ze stali, aluminium, szkła, betonu i ceramiki, dlatego tych materiałów nie zabraknie Ci w naszej ofercie.

Z Sollux światło jest bliskie każdemu. Poznaj kolekcje, które dają ludziom odwagę bycia sobą.

SOLLUX jest obserwowany przez użytkownika Lux4home™.
SOLLUX jest obserwowany przez użytkownika SOLLUX Lighting - Oświetlenie dla domu i biura.
SOLLUX jest obserwowany przez użytkownika Dariusz Majgier - Fotograf Wnętrz i Nieruchomości.
Nowe zdjęcie od SOLLUX
Salon - zdjęcie od SOLLUX
Aranżacje wnętrz - Salon: Salon - SOLLUX. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od SOLLUX
Pokój dziecka - zdjęcie od SOLLUX
Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Pokój dziecka - SOLLUX. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od SOLLUX
Sypialnia - zdjęcie od SOLLUX
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Sypialnia - SOLLUX. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od SOLLUX
Kuchnia - zdjęcie od SOLLUX
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kuchnia - SOLLUX. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!