Do -50% rabatu na tysiące produktów! Zobacz weekendową promocję SELSEY
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu
Salon Meblowy EkoStyl

Opis

Salon Firmowy: Aris concept, Fameg, Skalik.

Meble tapicerowane: fotele, pufy, sofy, narożniki, łóżka, stoliki w każdym wymiarze i obiciu.

Meble drewniane: komody, szafki RTV witryny, regały, szafy, biurka, stoły, stoliki, krzesła, łóżka, lustra, półki. Do wyboru kolekcja sosnowa, dębowa i bukowa

EkoStyl istnieje na polskim rynku od kilkunastu lat. Współpracujemy wyłącznie z polskimi, uznanymi na ryku producentami.

Jesteśmy salonem firmowym Aris concept, są to meble tapicerowane nawiązujące stylem do ubiegłych epok, jak również i projekty nowoczesne, podążające za aktualnymi trendami. Szczególnie te drugie cechuje “modułowość”, która ułatwia komponowanie i eksponowanie ich w dowolnym wnętrzu. Bogactwo modeli mebli dumnie uzupełnia ogromna kolekcja najlepszej jakości tkanin obiciowych, zwłaszcza włoskich, hiszpańskich i francuskich.

Firma Skalik, z którą współpracujemy to meble wyłącznie z litego drewna. Kolekcje z dębu i buku. Szeroki asortyment mebli do sypialni, salonów i biur. Wyjątkowo wysoka jakość wyrobów w połączeniu z nowoczesnym wzornictwem.

Firma Fameg to firma rozwijająca tradycyjne rzemiosło produkcji mebli giętych. Zaufanie kolejnych pokoleń zdobywają wysoką jakością i trwałością mebli z litego drewna. Krzesła, fotele, stołki barowe, stoły, stoliki kawowe to tylko niewielka część ich oferty.

Salon EkoStyl we Wrocławiu: Galeria Wnętrz Domar - I piętro
Indywidualne projekty połączenie drewna z metalem
Aris concept
Skalik, kolekcja Mido - lite drewno dębowe
Salon Meblowy EkoStyl jest obserwowany przez użytkownika Kinga Madej architekt krajobrazu.
Salon Meblowy EkoStyl jest obserwowany przez użytkownika Lux4home™.
Salon Meblowy EkoStyl jest obserwowany przez użytkownika Dariusz Majgier - Fotograf Wnętrz i Nieruchomości.