Czego szukasz?
Zobacz także

MODERN CLASSIC HOME - Sklep

Modern Classic Home to efekt naszych zainteresowań wyposażeniem wnętrz i przemysłem meblarskim. Od dawna fascynowaliśmy się tym, jak piękno sztuki można przekuć w wygodną i elegancką przestrzeń naszego codziennego funkcjonowania. I właśnie tym zajmujemy się w MC Home - poszukujemy przedmiotów, które spowodują, że Państwa wnętrza staną się eleganckie i komfortowe.

Celem Modern Classic Home, który przyświeca mi i całemu mojemu zespołowi, jest stworzenie na polskim rynku sieci sklepów, w których nasi Klienci - będą mogli znaleźć wygodne meble i eleganckie dodatki. Znajdą Państwo u Nas wybór najlepszych towarów z całego świata oraz nasze autorskie kolekcje, szczególnie zależy nam na tym żeby zaoferować Państwu polskie produkty wykonywane ręcznie.

W naszych sklepach oferujemy: meble, lustra, dywany, oświetlenie, tekstylia, artykuły dekoracyjne zapachy do domu i wiele innych artykułów idealnych na prezenty.

Dbając o przestrzeń naszej codzienności, w MC Home zajmujemy się również aranżowaniem wnętrz na przyjęcia, kolacje, eleganckie spotkania i inne okazje, wymagające niecodziennego podjęcia gości. Doradzamy, aranżujemy, dekorujemy kwiatami, ustawiamy i tworzymy dla Państwa świat, który pozwoli wam i waszym gościom spędzić niezapomniany czas w domu. Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Gdyni na al.Zwycięstwa 234 w Gdyni.