Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu

Opis

Firma powstała w 1992 roku i wraz z szybkim rozwojem, stała się jednym z głównych przedstawicieli branży oraz liderem w tekstyliach domowych na Polskim rynku. Jesteśmy polskim producentem tekstyliów domowych, takich jak pościele, narzuty, koce, prześcieradła oraz konfekcji stołowej, jak obrusy czy bieżniki. Oferta w sklepie Darymex to wyłącznie produkty najwyższej jakości, dokładnie wyselekcjonowane przez naszych specjalistów. Dzięki determinacji i pasji ciągle rozwijamy się zwiększając asortyment dostępnych produktów własnych jak i importowanych. Współpracujemy z wieloma polskimi jak i zagranicznymi producentami oraz sklepami, dzięki czemu oferta w sklepie internetowym darymex.pl nieprzerwanie rośnie.

Pościele z mako-adamaszku Darymex - kolekcja marki Curt Bauer
Pościele satynowe Darymex - na upalne dni
Nowoczesne lampy wiszące Darymex
Sypialnia - Pościel satyna bawełniana - kolekcja Luxury Premium Darymex
Nowe zdjęcie od Darymex
Pościel bawełniana Graceful sage Darymex - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Pościel bawełniana Graceful sage Darymex - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Darymex
Pościel bawełniana Yasha white Darymex - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Pościel bawełniana Yasha white Darymex - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Darymex
Pościel bawełniana Yasha toffee Darymex - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Pościel bawełniana Yasha toffee Darymex - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Darymex
Pościel bawełniana Giulia salmon Darymex - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Pościel bawełniana Giulia salmon Darymex - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Darymex
Pościel bawełniana Gentle honey-cream Darymex - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Pościel bawełniana Gentle honey-cream Darymex - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Darymex
Pościel bawełniana Finja heaven Darymex - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Pościel bawełniana Finja heaven Darymex - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Darymex
Pościel bawełniana Ferrara wiśnia Darymex - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Pościel bawełniana Ferrara wiśnia Darymex - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Darymex
Pościel bawełniana Ferrara salbei Darymex - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Pościel bawełniana Ferrara salbei Darymex - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Darymex
Pościel bawełniana Ferrara ozean Darymex - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Pościel bawełniana Ferrara ozean Darymex - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Darymex
Pościel bawełniana Elizabeth gold Darymex - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Pościel bawełniana Elizabeth gold Darymex - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Darymex
Pościel bawełniana Connection silver blue Darymex - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Pościel bawełniana Connection silver blue Darymex - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Darymex
Pościel bawełniana Cosy rosewood Darymex - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Pościel bawełniana Cosy rosewood Darymex - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Darymex
Pościel bawełniana Finja white Darymex - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Pościel bawełniana Finja white Darymex - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Darymex
Pościel bawełniana Cosy honey Darymex - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Pościel bawełniana Cosy honey Darymex - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Darymex
Pościel satyna bawełniana Estela Grey - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Pościel satyna bawełniana Estela Grey - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Darymex
Pościel satyna bawełniana Adriana Black - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Pościel satyna bawełniana Adriana Black - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Darymex
Pościel satyna bawełniana Adele Navy Blue - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Pościel satyna bawełniana Adele Navy Blue - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Darymex
Darymex Pościel satyna bawełniana Luxury Rosy - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Darymex Pościel satyna bawełniana Luxury Rosy - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Darymex
Darymex Pościel satyna bawełniana Luxury Hermes - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Darymex Pościel satyna bawełniana Luxury Hermes - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Darymex
Darymex Pościel satyna bawełniana Luxury Glenda - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Darymex Pościel satyna bawełniana Luxury Glenda - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Darymex
Darymex Pościel satyna bawełniana Luxury Agora - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Darymex Pościel satyna bawełniana Luxury Agora - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Darymex
Darymex Pościel satyna bawełniana Exclusive Pellini 2 - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Darymex Pościel satyna bawełniana Exclusive Pellini 2 - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Darymex
Darymex Pościel satyna bawełniana Exclusive Mudonse - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Darymex Pościel satyna bawełniana Exclusive Mudonse - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Darymex
Darymex Pościel satyna bawełniana Exclusive Freda - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Darymex Pościel satyna bawełniana Exclusive Freda - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Darymex
Darymex Pościel satyna bawełniana Exclusive Route Black - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Darymex Pościel satyna bawełniana Exclusive Route Black - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Darymex
Darymex Pościel satyna bawełniana Exclusive Pera - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Darymex Pościel satyna bawełniana Exclusive Pera - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Darymex
Darymex Pościel satyna bawełniana Exclusive Palomar 1 - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Darymex Pościel satyna bawełniana Exclusive Palomar 1 - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Darymex
Darymex Pościel satyna bawełniana Exclusive Olinda - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Darymex Pościel satyna bawełniana Exclusive Olinda - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Darymex
Darymex Pościel satyna bawełniana Exclusive Catalina 2 - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Darymex Pościel satyna bawełniana Exclusive Catalina 2 - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Darymex
Nowoczesna lampa wisząca chromowana marsiada Darymex - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Salon: Nowoczesna lampa wisząca chromowana marsiada Darymex - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Darymex
Lampa wisząca WOMAN L – czarny Darymex - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Salon: Lampa wisząca WOMAN L – czarny Darymex - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Darymex
Lampa wisząca WOMAN L – biały Darymex - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Salon: Lampa wisząca WOMAN L – biały Darymex - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Darymex
Lampa sufitowa TRISO 6 – biały Darymex - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Salon: Lampa sufitowa TRISO 6 – biały Darymex - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Darymex
Lampa sufitowa CROSER LINE – czarny Darymex - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Salon: Lampa sufitowa CROSER LINE – czarny Darymex - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Darymex
Lampa wisząca CATKIN 3 – czarny Darymex - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Salon: Lampa wisząca CATKIN 3 – czarny Darymex - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Darymex
Lampa sufitowa COBEN TWO HEAD – biały Darymex - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Salon: Lampa sufitowa COBEN TWO HEAD – biały Darymex - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Darymex
Lampa sufitowa COBEN SUSPENSION – czarny Darymex - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Salon: Lampa sufitowa COBEN SUSPENSION – czarny Darymex - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Darymex
Lampa sufitowa COBEN – czarny Darymex - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Salon: Lampa sufitowa COBEN – czarny Darymex - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Darymex
Lampa sufitowa CATKIN TWINS – czarny Darymex - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Salon: Lampa sufitowa CATKIN TWINS – czarny Darymex - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Darymex
Lampa sputnik Wayag Darymex - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Salon: Lampa sputnik Wayag Darymex - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Darymex
Lampa wisząca czarna rokka Darymex - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Salon: Lampa wisząca czarna rokka Darymex - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Darymex
Lampa wisząca nowoczesna gusto Darymex - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Salon: Lampa wisząca nowoczesna gusto Darymex - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Darymex
Lampa wisząca industrialna loft biała bagsy Darymex - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Salon: Lampa wisząca industrialna loft biała bagsy Darymex - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Darymex
Nowoczesna lampa wisząca biała lorento Darymex - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Salon: Nowoczesna lampa wisząca biała lorento Darymex - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Darymex
Nowoczesna lampa wisząca biała romina Darymex - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Salon: Nowoczesna lampa wisząca biała romina Darymex - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Darymex
Pościel satyna bawełniana, kolekcja Luxury Premium, Sal Light Pink, Darymex - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Pościel satyna bawełniana, kolekcja Luxury Premium, Sal Light Pink, Darymex - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Darymex
Pościel satyna bawełniana, kolekcja Luxury Premium, Sal Light Lila, Darymex - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Pościel satyna bawełniana, kolekcja Luxury Premium, Sal Light Lila, Darymex - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Darymex
Pościel satyna bawełniana, kolekcja Luxury Premium, Sal Light Grey, Darymex - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Pościel satyna bawełniana, kolekcja Luxury Premium, Sal Light Grey, Darymex - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Darymex
Pościel satyna bawełniana, kolekcja Luxury Premium, Sal Dark Lila, Darymex - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Pościel satyna bawełniana, kolekcja Luxury Premium, Sal Dark Lila, Darymex - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Darymex
Pościel satyna bawełniana, kolekcja Luxury Premium, Rythm Powder, Darymex - zdjęcie od Darymex
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Pościel satyna bawełniana, kolekcja Luxury Premium, Rythm Powder, Darymex - Darymex. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!