🔥 Rabaty na meble ogrodowe!
zdjęcie główne profilu
mebleroberto

Opis

Witamy w firmie MEBLEROBERTO

Mamy przyjemność przedstawić Państwu firmę MEBLEROBERTO, od 2008 roku zajmujemy się produkującą mebli tapicerowanych i nie tylko. Być może zastanawiają się Państwo dlaczego właśnie nasza firma jest taka szczególna, skoro są różne inne firmy meblowe w Polsce ? Odpowiedź jest prosta, ponieważ produkujemy meble wysokiej jakości dla szerokiego grona odbiorców. Jednocześnie zachowujemy indywidualizm i wyjątkowość każdego zlecenia z osobna. Meble z naszej firmy cechuje wygoda i funkcjonalność.

Nasze motto to : Twoje marzenie w naszych meblach.

Jakie meble z naszej firmy ?

zestawy wypoczynkowe
fotele
kanapy
narożniki
sofy
pufy
stoły
krzesła
meblościanki

Zapraszamy codziennie od godz 8 do 20 na naszą wystawę w KATOWICACH Centrum Handlowym Załęże lokal 77-76 ( SZABER PLAC ) ul. Bocheńskiego 69 W każdą sobotę od godz 8 do 13 można spotkać się z naszymi pracownikami którzy udzielą szerszych informacji na temat mebli.

Salon z zieloną kanapą

Dołącz do newslettera i nie przegap okazji!

  • Informacje o promocjach
  • Aktualności w ofercie
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Selsey sp. z o.o. z siedzibą przy ul. ul. Fabrycznej 6, 53-609 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności