Weekendowa wyprzedaż w Selsey + darmowa dostawa!
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także

Opis

TYSIĄCE METRÓW, DZIESIĄTKI PRODUCENTÓW

Miał być po prostu showroom rodzinnej marki meblowej. A wyszedł… największy salon meblowy w regionie! Centrum Wyposażenia Wnętrz Meblostacja powstało 28 września 2013 roku, a obiekt od razu stał się jednym z kluczowych dystrybutorów mebli na Warmii i Mazurach. I jest nim nadal.

Obecnie Meblostacja to niemal 3 000 metrów kwadratowych powierzchni ekspozycyjnych oraz oferta ponad 50 renomowanych polskich producentów mebli. Wszystko w dwóch przestronnych budynkach Stacji A i Stacji B podzielonych na wyraziste i racjonalnie utworzone strefy. W każdej z nich znajdziesz meble i dodatki o nieco innym przeznaczeniu, do różnych pomieszczeń. A niebagatelna przestrzeń i owo tematyczne uporządkowanie mebli pozwala nam odpowiednio wyeksponować praktyczność i funkcjonalność prezentowanych produktów.

LOKALIZACJA I OTOCZENIE

Co jeszcze? Na pewno warta wspomnienia jest lokalizacja. Niemal w samym centrum miasta, a jednak lekko na uboczu, na terenie jednego z najbardziej urokliwych i prestiżowych osiedli Olsztyna. Tuż obok rozciąga się m.in. ul. Artyleryjska, przez którą przebiega droga krajowa nr 51 (DK 51), a zaraz za nią mieści się Dworzec Zachodni.

Mimo to, wokół Meblostacji miejsca nie brakuje. Przestronny parking na co najmniej 72 auta, spory plac do manewrowania dużym autem i nieduży skwerek, na którym można odpocząć od kursowania między jedną meblową stacją a drugą… Tak, nasze otoczenie to zdecydowanie nasz atut.

STACJA A – MEBLE WYPOCZYNKOWE, JADALNIE, POKOJE DZIENNE I DODATKI

Wróćmy jednak do środka. Bo najważniejsze jest to, co mamy do zaproponowania we wnętrzu. Zarówno w Stacji A, jak i Stacji B prezentujemy komfortowe meble wypoczynkowe o różnorodnym designie, pasujące zarówno do mieszkań, jak i do domów. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie u nas kanapę, sofę, fotel lub narożnik jak z marzeń! A na deser uzupełni swój zakup jednym z efektownych dodatków.

Nie można również nie wspomnieć o wyjątkowo bogatej ofercie materiałów do mebli tapicerowanych i możliwości dopasowywania wielu mebli do swoich potrzeb.

Poza meblami wypoczynkowymi w Stacji A natkniesz się na aranżacje meblowe pokoju dziennego i jadalni. Zawsze znajdziesz ich u nas nie mniej niż kilkanaście.

A całe pierwsze piętro to potężna oferta stołów i krzeseł. Niekiedy w bardzo okazyjnych cenach. W tej kategorii, w naszej ofercie, można znaleźć zarówno meble tradycyjne i solidne, jak i te mocno oryginalne, a nawet nieco… rewolucyjne.

STACJA B – MEBLE WYPOCZYNKOWE, SYPIALNIE I MATERACE, POKOJE MŁODZIEŻOWE ORAZ DODATKI

Stacja B wita z kolei wielką ekspozycją elementów pościelowych, czyli najróżniejszych koców, poduszek, ozdobnych narzut czy pościeli.

Dalej czeka kolejna dawka mebli wypoczynkowych (oczywiście innych niż w Stacji A), a także ekspozycje mebli sypialnianych. Wśród nich można trafić nie tylko na łoża, komody, szafy czy toaletki, ale również materace renomowanych producentów.

Tym, co bez wątpienia odróżnia Stację B od Stacji A są kolekcje do pokojów młodzieżowych. Żywe, oryginalne, a przy tym solidne i bezpieczne. Aranżacje konstruujemy tak, aby zachwycać i inspirować zarówno dzieci lub młodzież, jak i rodziców.

Podobnie w przypadku mebli do biura lub gabinetu. Z tą różnicą, że tu poza wyglądem zwracamy zawsze uwagę na funkcjonalność. A naszą prawdziwą wizytówką jest niesamowicie szeroka oferta foteli biurowych.

PASJA I PIĘKNO

Ale to jeszcze nie wszystko! Najważniejsza jest bowiem pasja i wiedza oraz naturalny uśmiech, jakimi dysponują na co dzień ludzie z naszej załogi. To oni bowiem pomagają inspirować zarówno klientom urządzającym dom lub mieszkanie, jak i projektantom wykonującym swoją pracę na czyjeś zlecenie. Zgodnie z naszym hasłem przewodnim wierzymy bowiem nie tylko w piękno na zewnątrz, ale również, a może i przede wszystkim w to wewnątrz.

Meblostacja. #BoLiczySięWnętrze.

Centrum Wyposażenia Wnętrz Meblostacja jest obserwowany przez użytkownika azwnetrza.
Centrum Wyposażenia Wnętrz Meblostacja jest obserwowany przez użytkownika Lux4home™.