NA NO WO ARCHITEKCI - Architekt / projektant wnętrz

Pracownia NA NO WO architekci została założona w 2012 roku przez Piotra Cugiera i Rafał Tamowicza we Wrocławiu.

Nasz zespół tworzą młodzi i kreatywni architekci oraz współpracująca z nami grupa doświadczonych projektantów branżowych. Choć naszą ulubioną stylistyką jest minimalizm oraz proste i geometryczne podziały, to staramy się za każdym razem zrozumieć potrzeby i poznać gusta inwestora aby zrealizowany przez nas projekt był źródłem satysfakcji i zadowolenia nie tylko projektantów ale przede wszystkim przyszłego użytkownika.

Nasza pracownia realizuje zadania projektowe niezależnie od funkcji i skali od mebli, poprzez wnętrza i domy jednorodzinne po budynki użyteczności publicznej i obiekty przemysłowe. Z racji kierunkowego wykształcenia i zdobytego przez lata doświadczenia specjalizujemy się w renowacjach i adaptacjach budynków zabytkowych.

Pracę nad nowym tematem zaczynamy od wnikliwej analizy miejsca skupiając się na dostrzeżeniu i wydobyciu jego potencjału przy równoczesnym wyeliminowaniu zastanych błędów i problemów funkcjonalnych. Wszystko to w celu stworzenia przestrzeni jak najwygodniejszej do życia i ponadczasowej.

NA NO WO bo każdy projekt to nowe wyzwanie, nowe spojrzenie, nowe doświadczenia, nowi klienci, nowe emocje…

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

2017_nominacja do nagrody BRICK AWARD 2017 dla ośrodka opiekuńczo – rehabilitacyjno – pielęgnacyjnego dla osób starszych w Lesznie 2017_nominacja do nagrody BUILDING OF THE YEAR 2017 organizowanej przez portal Archdaily dla ośrodka opiekuńczo – rehabilitacyjno – pielęgnacyjnego dla osób starszych w Lesznie 2016_EAST CENTRIC ARCH Bucharest Architecture Triennale_prezentacja projektu ośrodka opiekuńczo - rehabilitacyjno - pielęgnacyjnego dla osób starszych w Lesznie na Triennale Architektury w Bukareszcie 2016_pierwsze miejsce w konkursie LIDER REWITALIZACJI 2015 dla ośrodka opiekuńczo rehabilitacyjno – pielęgnacyjnego dla osób starszych w Lesznie 2015_drugie miejsce w ogólnopolskim konkursie na projekt koncepcyjny PRZEDSZKOLA ZE ŻŁOBKIEM W KRASZEWICACH 2015_odznaka HOMEBOOK DESIGN 2015 i publikacja w albumie dla realizacji projektu wnętrz WILLOWA ALEJA