Co szukasz?
Zobacz także

KUOO ARCHITECTS - Architekt / projektant wnętrz

Podstawowym obszarem biznesowym, na którym skupia się pracownia, jest współpraca z klientem indywidualnym. Projektowanie wnętrz odbywa się w sposób sprawdzony i metodyczny, z poszanowaniem zarówno preferencji inwestora, jak i poczucia estetyki zespołu oraz bieżących trendów architektonicznych i wnętrzarskich. Aranżacją przestrzeni zajmują się tu wyspecjalizowani, doświadczeni architekci, którzy cenią funkcjonalność, prostotę i ponadczasowość.

Projekty pracowni KUOO ARCHITECTS cechuje przede wszystkim funkcjonalność, czystość formy i staranny dobór wysokich jakościowo materiałów. Tworzenie niepowtarzalnych wnętrz to wyzwanie, zarówno dla architekta, jak i właściciela aranżowanej przestrzeni. Dlatego współpraca z KUOO ARCHITECTS nie ogranicza się do procesu twórczego. Bazuje na kompleksowym podejściu do zadania, którego celem jest wykreowanie takiego wnętrza, w którym prywatny inwestor będzie czuł się komfortowo przez lata. Częścią usług oferowanych przez pracownię jest więc także tworzenie mebli na indywidualne zamówienie, sprawowanie nadzoru autorskiego nad projektem, a także wyposażanie aranżowanych wnętrz. Dodatkowym atutem jest rozbudowana sieć kontaktów ze sprawdzonymi projektantami i wykonawcami różnych specjalności.

KUOO ARCHITECS to pracownia projektowa, która powstała w 2006 roku. Założona przez Katarzynę Kuo Stolarską – absolwentkę Wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Łódzkiej - do 2011 roku funkcjonowała pod nazwą Rydzyńska Design. Specjalizuje się w architekturze i architekturze wnętrz, działa ogólnopolsko, koncentrując się na Łodzi i Warszawie.

Firma KUOO ARCHITECTS pecjalizuje się w architekturze wnętrz, działa ogólnopolsko, koncentrując się na Łodzi i Warszawie.

KUOO ARCHITECTS
KUOO ARCHITECTS jest obserwowany przez AURA DESIGN STUDIO
KUOO ARCHITECTS
KUOO ARCHITECTS jest obserwowany przez drzwi Leon
KUOO ARCHITECTS
KUOO ARCHITECTS jest obserwowany przez maria.santorska
KUOO ARCHITECTS
KUOO ARCHITECTS jest obserwowany przez kuhlmann
KUOO ARCHITECTS
KUOO ARCHITECTS jest obserwowany przez MGArchitekci.pl
KUOO ARCHITECTS
KUOO ARCHITECTS jest obserwowany przez Duncan Taylor
KUOO ARCHITECTS
KUOO ARCHITECTS jest obserwowany przez Strefakamienia.art
KUOO ARCHITECTS
KUOO ARCHITECTS jest obserwowany przez Marta Brylowska
KUOO ARCHITECTS