🔥 Rabaty na meble ogrodowe!
zdjęcie główne profilu
Walls  Panel MDF

Opis

Przedstawiamy Państwu najnowszy produkt – płyty MDF na wysoki połysk, wyprodukowane w technologii «Hot Coating».

Różnorodność. Praktyczność. Komfort.

To właśnie te idee przyświecały nam, podczas pierwszych prób wynalezienia doskonałego zamiennika glazury czy szkła. Który byłby jednocześnie tańszy, lżejszy i łatwiejszy w utrzymaniu.

Dziś innowacyjna i opatentowana metoda produkcji WALLS — płyty MDF wysokiego połysku w technologii «Hot Coating» podbiła już Stanu Zjednoczone, Litwę, Łotwę, Czechy i Niemcy, a od 2016 roku dostępna jest również w Polsce w najlepszych sklepach meblowych i marketach budowlanych.

Panele ścienne firmy Walls można instalować nie tylko w kuchni, również w jadalni, sypialni, salonie, gabinecie. Nawet w biurze, kawiarni i restauracji...!!!

Soczyste kolory, świeże pomysły i śmiałe rozwiązania, tylko w WALLS Sp z o. o.

Tworzą wyjątkowy styl w każdym wnętrzu!

Panel ścienny kuchenny z MDF
wnętrze
Walls  Panel MDF
Walls Panel MDF 3 lata temu
Panel dekoracyjny MDF na wysoki połysk który doskonale nadaje się do wypełnienia przestrzeni między szafkami kuchennymi zamiast glazury i ciężkiego szkła. Panele dostępne w 60 wzorach i standardowych wymiarach (2800/600/6 mm), doskonale zastępują uciążliwą w utrzymaniu czystości glazurę i tradycyjne ciężkie szkło. Niezwykła, opracowana technologicznie z obu stron płyta MDF. Stworzona po to, aby umożliwić efektywne przykrycie, zabezpieczenie i wykreowanie swojej ulubionej przestrzeni w znacznie niższej cenie. Są idealne do kuchni, baru, aneksu, przestrzeni jadalnej. Mogą służyć jako element dekoracyjny łóżek lub szaf. Ozdobią ścianę, przykryją nierówne powierzchnie i zabezpieczą je przed czynnikami zewnętrznymi. Krople wody, osiadający tłuszcz, wysoka temperatura nawet do 160 (stopni Celsjusza) nie wpływają negatywnie na panel. Dzięki specjalnej technologii produkcji płyty są trwałe i odporne na puchnięcie. Dzięki niezwykle gładkiej powierzchni brud można usunąć za pomocą zwykłej wody z mydłem. Ich montaż nie wymaga też specjalnego przygotowania powierzchni.
Salon z zieloną kanapą

Dołącz do newslettera i nie przegap okazji!

  • Informacje o promocjach
  • Aktualności w ofercie
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Selsey sp. z o.o. z siedzibą przy ul. ul. Fabrycznej 6, 53-609 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności