Czego szukasz?
wisniewskikuba

Opis

Realizuję projekty kompleksowo, oferując analizy i opracowanie wstępnych koncepcji, identyfikację wizualną, projekty wnętrz, projekty wykonawcze i budowlane oraz nadzór autorski na każdym etapie procesu inwestorskiego. Tworząc, staram się uchwycić kontekst urbanistyczny, historyczny i kulturowy, nie zapominając o tym, że przyszłość jest teraz.

APARTAMENT / CZĘSTOCHOWA 55M2
DOM POD CZĘSTOCHOWĄ / 200M2
DOM JEDNORODZINNY / CZĘSTOCHOWA 283M2
DOM JEDNORODZINNY / JASKRÓW
ŁAZIENKA / LEGNICA
APARTAMENT / CZĘSTOCHOWA 80M2
PROJEKT DOMU JEDNORODZINNEGO / PORAJ
ŁAZIENKA TRZY KOLORY / CYKARZEW PÓŁNOCNY
DOM JEDNORODZINNY / CZĘSTOCHOWA
POKÓJ MŁODZIEŻOWY / CZĘSTOCHOWA
PROJEKT ZABUDOWY TARASOWEJ / PORAJ
BIURO RAGNARCARS / CZĘSTOCHOWA
ŁAZIENKA / KATOWICE
PROJEKT ZABUDOWY GARAŻOWEJ / CZĘSTOCHOWA
wisniewskikuba jest obserwowany przez użytkownika Mr. Kracy.
wisniewskikuba jest obserwowany przez użytkownika Inez K.
wisniewskikuba jest obserwowany przez użytkownika Mik Ka.
wisniewskikuba jest obserwowany przez użytkownika kuhlmann.
wisniewskikuba jest obserwowany przez użytkownika kinga-kaczorek.
wisniewskikuba jest obserwowany przez użytkownika mojasztuka.
wisniewskikuba jest obserwowany przez użytkownika Cerames.
wisniewskikuba jest obserwowany przez użytkownika Antlabo.
wisniewskikuba jest obserwowany przez użytkownika Artur Najda.
wisniewskikuba jest obserwowany przez użytkownika MOCHO. studio Monika Machowska.
wisniewskikuba jest obserwowany przez użytkownika AbeLightoCraft.
wisniewskikuba jest obserwowany przez użytkownika Parkett Service.
wisniewskikuba jest obserwowany przez użytkownika Lampex - producent oświetlenia.
wisniewskikuba jest obserwowany przez użytkownika Lux4home™.
wisniewskikuba jest obserwowany przez użytkownika Dariusz Majgier - Fotograf Wnętrz i Nieruchomości.
wisniewskikuba jest obserwowany przez użytkownika =mlamp.pl= | rozświetlamy wnętrza.
wisniewskikuba jest obserwowany przez użytkownika Zuza Dominów.
wisniewskikuba
wisniewskikuba
Łazienka styl Nowoczesny - zdjęcie od wisniewskikuba

Łazienka styl Nowoczesny - zdjęcie od wisniewskikuba

wisniewskikuba jest obserwowany przez użytkownika Marta Bodnar Lewandowska.
Nowe zdjęcie od wisniewskikuba
APARTAMENT / CZĘSTOCHOWA 55M2 - Duża otwarta czarna szara jadalnia w salonie, styl nowoczesny - zdjęcie od wisniewskikuba
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: APARTAMENT / CZĘSTOCHOWA 55M2 - Duża otwarta czarna szara jadalnia w salonie, styl nowoczesny - wisniewskikuba. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od wisniewskikuba
APARTAMENT / CZĘSTOCHOWA 55M2 - Salon, styl nowoczesny - zdjęcie od wisniewskikuba
Aranżacje wnętrz - Salon: APARTAMENT / CZĘSTOCHOWA 55M2 - Salon, styl nowoczesny - wisniewskikuba. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od wisniewskikuba
APARTAMENT / CZĘSTOCHOWA 55M2 - Duży salon, styl nowoczesny - zdjęcie od wisniewskikuba
Aranżacje wnętrz - Salon: APARTAMENT / CZĘSTOCHOWA 55M2 - Duży salon, styl nowoczesny - wisniewskikuba. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od wisniewskikuba
APARTAMENT / CZĘSTOCHOWA 55M2 - Duża otwarta szara jadalnia w salonie, styl nowoczesny - zdjęcie od wisniewskikuba
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: APARTAMENT / CZĘSTOCHOWA 55M2 - Duża otwarta szara jadalnia w salonie, styl nowoczesny - wisniewskikuba. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od wisniewskikuba
APARTAMENT / CZĘSTOCHOWA 55M2 - Duży szary biały salon z kuchnią z jadalnią, styl nowoczesny - zdjęcie od wisniewskikuba
Aranżacje wnętrz - Salon: APARTAMENT / CZĘSTOCHOWA 55M2 - Duży szary biały salon z kuchnią z jadalnią, styl nowoczesny - wisniewskikuba. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od wisniewskikuba
DOM POD CZĘSTOCHOWĄ / 200M2 - Duży biały hol / przedpokój, styl nowoczesny - zdjęcie od wisniewskikuba
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: DOM POD CZĘSTOCHOWĄ / 200M2 - Duży biały hol / przedpokój, styl nowoczesny - wisniewskikuba. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od wisniewskikuba
DOM POD CZĘSTOCHOWĄ / 200M2 - Duży kolorowy salon, styl nowoczesny - zdjęcie od wisniewskikuba
Aranżacje wnętrz - Salon: DOM POD CZĘSTOCHOWĄ / 200M2 - Duży kolorowy salon, styl nowoczesny - wisniewskikuba. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od wisniewskikuba
DOM POD CZĘSTOCHOWĄ / 200M2 - Duży salon z jadalnią, styl nowoczesny - zdjęcie od wisniewskikuba
Aranżacje wnętrz - Salon: DOM POD CZĘSTOCHOWĄ / 200M2 - Duży salon z jadalnią, styl nowoczesny - wisniewskikuba. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od wisniewskikuba
DOM POD CZĘSTOCHOWĄ / 200M2 - Kuchnia, styl nowoczesny - zdjęcie od wisniewskikuba
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: DOM POD CZĘSTOCHOWĄ / 200M2 - Kuchnia, styl nowoczesny - wisniewskikuba. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od wisniewskikuba
DOM POD CZĘSTOCHOWĄ / 200M2 - Duża otwarta szara jadalnia w kuchni w salonie, styl nowoczesny - zdjęcie od wisniewskikuba
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: DOM POD CZĘSTOCHOWĄ / 200M2 - Duża otwarta szara jadalnia w kuchni w salonie, styl nowoczesny - wisniewskikuba. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od wisniewskikuba
DOM POD CZĘSTOCHOWĄ / 200M2 - Duży biały salon z jadalnią, styl nowoczesny - zdjęcie od wisniewskikuba
Aranżacje wnętrz - Salon: DOM POD CZĘSTOCHOWĄ / 200M2 - Duży biały salon z jadalnią, styl nowoczesny - wisniewskikuba. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od wisniewskikuba
DOM JEDNORODZINNY / CZĘSTOCHOWA 283M2 - Duża czarna szara łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od wisniewskikuba
Aranżacje wnętrz - Łazienka: DOM JEDNORODZINNY / CZĘSTOCHOWA 283M2 - Duża czarna szara łazienka, styl nowoczesny - wisniewskikuba. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od wisniewskikuba
DOM JEDNORODZINNY / CZĘSTOCHOWA 283M2 - Średnia duża łazienka w domu jednorodzinnym z oknem, styl n ... - zdjęcie od wisniewskikuba
Aranżacje wnętrz - Łazienka: DOM JEDNORODZINNY / CZĘSTOCHOWA 283M2 - Średnia duża łazienka w domu jednorodzinnym z oknem, styl n ... - wisniewskikuba. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od wisniewskikuba
DOM JEDNORODZINNY / CZĘSTOCHOWA 283M2 - Duża łazienka w domu jednorodzinnym z oknem, styl nowoczesn ... - zdjęcie od wisniewskikuba
Aranżacje wnętrz - Łazienka: DOM JEDNORODZINNY / CZĘSTOCHOWA 283M2 - Duża łazienka w domu jednorodzinnym z oknem, styl nowoczesn ... - wisniewskikuba. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od wisniewskikuba
DOM JEDNORODZINNY / CZĘSTOCHOWA 283M2 - Duża szara łazienka w domu jednorodzinnym z oknem, styl now ... - zdjęcie od wisniewskikuba
Aranżacje wnętrz - Łazienka: DOM JEDNORODZINNY / CZĘSTOCHOWA 283M2 - Duża szara łazienka w domu jednorodzinnym z oknem, styl now ... - wisniewskikuba. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od wisniewskikuba
DOM JEDNORODZINNY / CZĘSTOCHOWA 283M2 - Łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od wisniewskikuba
Aranżacje wnętrz - Łazienka: DOM JEDNORODZINNY / CZĘSTOCHOWA 283M2 - Łazienka, styl nowoczesny - wisniewskikuba. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od wisniewskikuba
DOM JEDNORODZINNY / CZĘSTOCHOWA 283M2 - Łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od wisniewskikuba
Aranżacje wnętrz - Łazienka: DOM JEDNORODZINNY / CZĘSTOCHOWA 283M2 - Łazienka, styl nowoczesny - wisniewskikuba. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od wisniewskikuba
DOM JEDNORODZINNY / CZĘSTOCHOWA 283M2 - Mała czarna łazienka na poddaszu w bloku w domu jednorodzinn ... - zdjęcie od wisniewskikuba
Aranżacje wnętrz - Łazienka: DOM JEDNORODZINNY / CZĘSTOCHOWA 283M2 - Mała czarna łazienka na poddaszu w bloku w domu jednorodzinn ... - wisniewskikuba. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od wisniewskikuba
DOM JEDNORODZINNY / CZĘSTOCHOWA 283M2 - Średnia szara sypialnia małżeńska, styl nowoczesny - zdjęcie od wisniewskikuba
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: DOM JEDNORODZINNY / CZĘSTOCHOWA 283M2 - Średnia szara sypialnia małżeńska, styl nowoczesny - wisniewskikuba. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od wisniewskikuba
DOM JEDNORODZINNY / CZĘSTOCHOWA 283M2 - Duża sypialnia małżeńska, styl nowoczesny - zdjęcie od wisniewskikuba
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: DOM JEDNORODZINNY / CZĘSTOCHOWA 283M2 - Duża sypialnia małżeńska, styl nowoczesny - wisniewskikuba. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!