🔥 Rabaty na meble ogrodowe!
zdjęcie główne profilu
MetalPanel.pl

Opis

Celem naszej firmy jest tworzenie prawdziwych dzieł sztuki. Co to oznacza? Nasze projekty bram, ogrodzeń, paneli dekoracyjnych czy balustrad są wykonywane z metalowych elementów, które swymi wzorami przypominają właśnie dzieła sztuki. Niebanalne wzory, ciekawe motywy i wyimaginowane elementy sprawiają, że każdy projekt jest niezwykle efektowny. Jeśli zatem chcesz urządzić swoje mieszkanie lub dom w gustownym stylu możesz wybrać dekoracyjne panele lub balustrady. Prawdziwe dzieło sztuki może zagościć również w Twoim ogrodzie, jeśli wybierzesz ogrodzenie z metalowych elementów. Nie musisz być jak każdy! Postaw na swoją indywidualność i wyróżnij się na tle innych. Posiadamy doświadczenie w obsłudze zarówno klientów prywatnych jak i tych z sektora publicznego. Dzięki temu może również dla Ciebie stworzyć niepowtarzalny projekt. Nasz zespół z miłą chęcią odpowie na wszystkie Twoje pytania i rozwieje wątpliwości. Zapraszamy!

Balustrada wewnętrzna
Schody dekoracyjne
Czarne panele
Białe panele
Ogrodzenia natury
Nowoczesne ogrodzenia
MetalPanel
Ażurowa balustrada
Ażurowe ogrodzenie
Ażurowa brama
MetalPanel.pl
MetalPanel.pl 6 lat temu
Nasza firma zajmuje się tworzeniem nowoczesnych oraz funkcjonalnych rozwiązań, które zarówno sprawdzają się wewnątrz budynku jak i w przestrzeni zewnętrznej. Nasze produkty cechują się unikalnym designem, pomysłowymi wzorami, ale przede wszystkim precyzyjnym wykonaniem. Nowoczesna technologia, którą stosujemy pozwala tworzyć bramy, ogrodzenia, balustrady, schody czy panele dekoracyjne.
Salon z zieloną kanapą

Dołącz do newslettera i nie przegap okazji!

  • Informacje o promocjach
  • Aktualności w ofercie
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Selsey sp. z o.o. z siedzibą przy ul. ul. Fabrycznej 6, 53-609 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności