Produkty Homla od dziś na Homebook – zobacz ofertę!
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu

Opis

Tapety ścienne i tkaniny - Sklep z tapetami Udekorujdom.pl

Tapeta ścienna już od lat jest bardzo chętnie wykorzystywaną metodą ozdabiania wnętrz. Nowoczesne technologie i rozwój branży pozwoliły na zwiększenie wyboru wzorów, kolorów i faktur. Tapety ścienne, które dziś zdobywają największą popularność to tapety winylowe świetnie sprawdzające się jako efektowny dodatek do wnętrza każdego mieszkania.

Nasz sklep z tapetami wyróżnia się nowoczesnym podejściem do Klienta oraz pełną elastycznością. Dzięki ciągłemu rozwijaniu i poszerzaniu asortymentu, każdy z Państwa znajdzie u nas nowoczesne tapety oraz nowatorskie inspiracje, które będzie można wykorzystać w swoim domu. Na udekoruj dom.pl znajdą więc Państwo wyjątkowe, modne i niepowtarzalne tapety ścienne, a aranżacje, które powstaną przy ich użyciu z pewnością zachwycą każdego.

W naszej ofercie znajdują się wyjątkowe tapety winylowe, obiektowe, papierowe, jak również flizelinowe. Każdy z naszych produktów charakteryzuje się dużą wytrzymałością i funkcjonalnością. Dostępne w naszej ofercie tapety Arte, Marburg, czy Eijfinger to gwarancja najwyższej klasy na światowym poziomie.

Każda tapeta na ścianę dostępna w sklepie udekoruj dom.pl spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego nie warto się dłużej zastanawiać i już dziś zdecydować na wybór odpowiedniego modelu.

Dodatki i akcesoria do wnętrz

W naszym salonie oferujemy również różnorodne produkty związane z wyposażeniem wnętrz. Wysokiej jakości, designerskie dywany, ekskluzywne tkaniny zasłonowe i obiciowe, stylowe meble oraz oświetlenie - wszystko co powinno się znaleźć w eleganckim domu. Nasi pracownicy z przyjemnością pomogą Państwu w wyborze i doradzą, aby spełnić wymagania każdego Klienta.

Aranżacja salonu - fototapety
Nowe zdjęcie od Udekoruj Dom
Kwiatowy, klimatyczny salon - zdjęcie od Udekoruj Dom
Aranżacje wnętrz - Salon: Kwiatowy, klimatyczny salon - Udekoruj Dom. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Udekoruj Dom
Kolonialny pejzaż w nowoczesnej odsłonie - zdjęcie od Udekoruj Dom
Aranżacje wnętrz - Salon: Kolonialny pejzaż w nowoczesnej odsłonie - Udekoruj Dom. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Udekoruj Dom
Arkady - zdjęcie od Udekoruj Dom
Aranżacje wnętrz - Salon: Arkady - Udekoruj Dom. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Udekoruj Dom
Tropikalny salon - zdjęcie od Udekoruj Dom
Aranżacje wnętrz - Salon: Tropikalny salon - Udekoruj Dom. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Udekoruj Dom
Pałacowy szyk w nowoczesnym wydaniu - zdjęcie od Udekoruj Dom
Aranżacje wnętrz - Salon: Pałacowy szyk w nowoczesnym wydaniu - Udekoruj Dom. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Udekoruj Dom
Tropikalna Geometria - zdjęcie od Udekoruj Dom
Aranżacje wnętrz - Salon: Tropikalna Geometria - Udekoruj Dom. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Udekoruj Dom
salon w kolorach szarości - zdjęcie od Udekoruj Dom
Aranżacje wnętrz - Salon: salon w kolorach szarości - Udekoruj Dom. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Udekoruj Dom
Salon w stylu eklektycznym w kolorach taupe z granatem - zdjęcie od Udekoruj Dom
Aranżacje wnętrz - Salon: Salon w stylu eklektycznym w kolorach taupe z granatem - Udekoruj Dom. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Udekoruj Dom
Tajemniczy salon z Liliami Wodnymi - zdjęcie od Udekoruj Dom
Aranżacje wnętrz - Salon: Tajemniczy salon z Liliami Wodnymi - Udekoruj Dom. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!