zdjęcie główne profilu
STRZECHA NET

Opis

STRZECHA NET jest firmą z wieloletnim doświadczeniem działającą w branży stolarsko-remontowo-budowlanej. Nasze produkty nie są wytworami maszynowymi, wszystko jest wykonywane od podstaw ręcznie. Przykładamy wielką wagę do najwyższej jakości, starając się wydobyć z budulca jak najwięcej jego naturalnego piękna.

Wykonujemy głównie altany ogrodowe kryte strzechą łącznie z wykonaniem grillo-wędzarni, pieca chlebowego oraz z podłogami. Grillo-wędzarnie i ściany osłonowe altan zazwyczaj pokrywamy łupkiem szarogłazowym.

Każdy projekt jest inny, a tworzenie nowych konstrukcji przynosi nam niesamowitą satysfakcję i daje energię do tworzenia nowych pomysłów. Nasze altany posiadają duszę oraz niepowtarzalny wygląd. Ponadczasowość i stylowość naszych produktów sprawia, że nigdy nie wyjdą one z mody, a wytrzymałość materiałów, jakie oferujemy sprawi, że będą towarzyszyły wielu pokoleniom.

Wskaż nam miejsce, a my przedstawimy Tobie nasz pomysł na zagospodarowanie. Masz własną wizję? Przedstaw ją, a my prawdopodobnie podejmiemy się ją zrealizować. Jesteśmy solidni, terminowi i dumni ze swoich prac.

Wykonujemy głównie altany ogrodowe kryte strzechą łącznie z wykonaniem grillo-wędzarnii i pieca chlebowego.

Spełnienie marzeń dziecka
Altana na wodzie
Salon z zieloną kanapą

Dołącz do newslettera i nie przegap okazji!

  • Informacje o promocjach
  • Aktualności w ofercie
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Selsey sp. z o.o. z siedzibą przy ul. ul. Fabrycznej 6, 53-609 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności