Produkty Homla od dziś na Homebook – zobacz ofertę!
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu

Opis

Firma Sauna Line Sp z o.o. działa na rynku polskim od końca 2011 roku, specjalizuje się w kompleksowym projektowaniu i wytwarzaniu ekskluzywnych saun. Kluczową cechą wyróżniającą produkty oferowane przez Sauna Line jest innowacyjność i design. Firma w produkcji wykorzystuje nowoczesne, materiały i rozwiązania, niestandardową kolorystykę, minimalistyczną formę, niespotykane w saunach połączenia drewna z kamieniem, metalem i szkłem. W ofercie firmy Sauna Line znajduje się Linia produktowa BEST LINE, COMFORT LINE, MODERN LINE, PERFECT LINE oraz PRO LINE, na którą składają się standardowe modele – mogą być produkowane w różnych konfiguracjach: sauny narożne, sauny wnękowe o różnych wymiarach . Istotnym atutem oferty firmy Sauna Line jest elastyczność, wyrażająca się różnorodnością modeli i możliwością dowolnej konfiguracji wyposażenia sauny. Dodatkowo istnieje możliwość wykonania nietypowych projektów „pod klucz” według indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.

Sauna Best Line
SAUNA MINI INFRARED
Pro Line
Sauna Modern Line
Sauna Perfect Line
Sauna Comfort Line
Sauna Best Line
Sauna Perfect Line
Sauna Modern Line
Sauna Comfort Line
Nowe zdjęcie od Sauna Line
Sauna Mini Infrared Abachi - zdjęcie od Sauna Line
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Sauna Mini Infrared Abachi - Sauna Line. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Sauna Line
Sauna Mini Infrared Abachi thermo - zdjęcie od Sauna Line
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Sauna Mini Infrared Abachi thermo - Sauna Line. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Sauna Line
Sauna Mini Infrared Abachi Thermo - zdjęcie od Sauna Line
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Sauna Mini Infrared Abachi Thermo - Sauna Line. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Sauna Line obserwuje użytkownika Vimko Projektowanie Wnętrz
Sauna Line obserwuje użytkownika DAinteriors
Sauna Line obserwuje użytkownika maciekwiak