Odkryj konsole do przedpokoju i salonu już od 199zł 👀
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu
Bemondi

Opis

Salon meblowy BEMONDI oferuje meble biurowe i meble do domu. Stawiamy na unikatowość, dlatego oprócz stylowych, uniwersalnych mebli, mamy asortyment niszowy. Dążymy do tego, aby każdy znalazł u nas coś dla siebie, a jednocześnie mógł urządzić wnętrze oryginalne, z rysem indywidualności.
Nasza oferta mebli biurowych obejmuje zarówno stylowe meble gabinetowe, jak i nowoczesne meble do biura. Do wnętrz mieszkalnych proponujemy meble w stylu francuskim, angielskim, meble rustykalne i loftowe. Jesteśmy otwarci na sugestie klientów i potrzeby rynku, co przekłada się na jakość i różnorodność oferty BEMONDI, która się zmienia i jest coraz bardziej atrakcyjna.

Nowe zdjęcie od Bemondi
Salon - zdjęcie od Bemondi
Aranżacje wnętrz - Salon: Salon - Bemondi. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Bemondi
Biuro - zdjęcie od Bemondi
Aranżacje wnętrz - Biuro: Biuro - Bemondi. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Bemondi
Biurko gabinetowe Baron - zdjęcie od Bemondi
Aranżacje wnętrz - Biuro: Biurko gabinetowe Baron - Bemondi. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Bemondi
Gabinet - zdjęcie od Bemondi
Aranżacje wnętrz - Biuro: Gabinet - Bemondi. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Bemondi
Kolekcja Coppelia, salon w stylu prowansalskim - zdjęcie od Bemondi
Aranżacje wnętrz - Salon: Kolekcja Coppelia, salon w stylu prowansalskim - Bemondi. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Bemondi odpowiedział(a) w wątku Fotel skórzany MANAGER kremowy.
Bemondi
Bemondi
Fotel skórzany MANAGER kremowy

Fotel skórzany MANAGER kremowy

Bemondi odpowiedział(a) w wątku BEMONDI B283.
Bemondi odpowiedział(a) w wątku BEMONDI B283.
Bemondi jest obserwowany przez użytkownika dominika-czerwinska 3.
Bemondi odpowiedział(a) w wątku Fotel biurowy ORION.
Bemondi jest obserwowany przez użytkownika Lux4home™.
Bemondi jest obserwowany przez użytkownika Dariusz Majgier - Fotograf Wnętrz i Nieruchomości.