zdjęcie główne profilu
Poppyworks

Opis

Poppyworks to połączenie tradycji z nowoczesnością. Staramy się przenieść pasję i precyzję charakterystyczną dla dawnych rzemieślników i zamknąć je w nowoczesnej formie. Używamy jedynie naturalnych materiałów – drewna, stali, szkła, czasem kamienia. Większość prac wykonujemy własnoręcznie. Szczególną wagę przykładamy do doboru ekologicznych środków wykończeniowych – wosków, farb, olejów. Często korzystamy z przedmiotów i surowców, które przeżyły już swoją młodość - porzuconych, skazanych na zapomnienie. Niczego nie udajemy, nie staramy się oszukać czasu i natury - nie tuszujemy braków czy pęknięć wynikających z wieku czy pracy drewna. Inspirują nas proste formy, minimalistyczne wzornictwo wykorzystujące tradycyjne materiały, czasem wzbogacone elementami technicznymi, przemysłowymi. Uważamy, że to właśnie sprawia, że nasze meble są unikatowe.

Projektujemy i wykonujemy ręcznie nowoczesne meble z naturalnych materiałów. Staramy się aby nasze produkty miały charakter indywidualny, spełniający wszelkie oczekiwania klienta. Świadczymy także usługi z zakresu projektowania architektury oraz wnętrz.

THE LARCH!
ASPEN MINI
ASPEN INDUSTRIAL
Salon z zieloną kanapą

Dołącz do newslettera i nie przegap okazji!

  • Informacje o promocjach
  • Aktualności w ofercie
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Selsey sp. z o.o. z siedzibą przy ul. ul. Fabrycznej 6, 53-609 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności