Czego szukasz?
zdjęcie główne profilu
M

Opis

Jesteśmy drukarnią wielkoformatową działającą na terenie Warszawy i Mazowsza. Nasza oferta skierowana jest dla osób i firm poszukujących profesjonalistów, którzy wydrukują i zamontują dla nich wszelkiego rodzaju wydruki reklamowe lub do dekoracji wnętrz. Możemy dla Ciebie zawiesić baner, wykleić witrynę sklepową, zamontować tabliczkę przed wejściem a nawet okleimy Ci samochód lub wykleimy fototapetę w Twoim biurze, sklepie czy mieszkaniu. Podejmiemy się montażu powierzonych materiałów lub kompleksowo zaprojektujemy i zamontujemy własne wydruki. Naszym atutem jest ponad 15 letnie doświadczenie na rynku warszawskim, skrupulatność i solidność. Baza sprawdzonych montażystów w Warszawie oraz współpraca z firmami z innych dużych miast Polski, pozwala nam realizować bardzo złożone zlecenia w krótkim czasie. Dzięki 24h systemowi pracy, nie jest dla nas problemem montaż w galeriach handlowych po 22 lub przed 9 rano czy wieczorny montaż u Ciebie w domu. Zapraszamy do współpracy.

Fototapety do biura po wymiar
Fototapeta na wymiar do łazienki
Monter - Arkadiusz Korpalski jest obserwowany przez użytkownika Home Staging Agata Palec - Mazowieckie.
Monter - Arkadiusz Korpalski jest obserwowany przez użytkownika Lux4home™.
Nowe zdjęcie od Monter - Arkadiusz Korpalski
Fototapeta na wymiar - zdjęcie od Monter - Arkadiusz Korpalski
Aranżacje wnętrz - Biuro: Fototapeta na wymiar - Monter - Arkadiusz Korpalski. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Monter - Arkadiusz Korpalski
Fototapeta - bambusy - zdjęcie od Monter - Arkadiusz Korpalski
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Fototapeta - bambusy - Monter - Arkadiusz Korpalski. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności