Lampy Seltia - Producent

Lampy Seltia powstają dzięki pasji do piękna i estetyki oraz wizji i zrozumieniu światła. To właśnie światło, dzięki któremu każde wnętrze może uzyskać niepowtarzalną głębię i nowe wymiary, inspiruje nas do działania od samego początku. Nasze lampy są nie tylko formą i sposobem na uzupełnienie przestrzeni, stanowią też często jej kluczowe akcenty. Już od pierwszych pomysłów na prototypowe wzory naszych produktów, projektowaliśmy je z myślą o pięknych ale i funkcjonalnych wnętrzach.

Nasze wyroby powstają w Polsce i jesteśmy z tego dumni. Nasze szkło to wyroby artystów - rzemieślników z kilku polskich manufaktur hutniczych. Wszystkie elementy mechaniczne dobieramy z myślą o najwyższej jakości, trwałości jak i funkcjonalności. Od 2012 roku proponujemy rozmaite formy oświetlenia, regularnie wprowadzając nowe propozycje. Od początku słuchamy głosu i opinii naszych Klientów, dając im możliwość modyfikacji naszych lamp do swoich potrzeb.

Architektura wnętrz jest zakorzeniona w genach lamp i całej firmy. Seltia została założona przez kreatywne małżeństwo, duet inżyniera-elektrotechnika wywodzącego się z zarządzania produkcją i projektantki wnętrz z prawie 30. letnim doświadczeniem. To właśnie dzięki temu połączeniu produkujemy rzeczy ładne - bo zaprojektowane z myślą o pięknym designie ale też tworzymy je przy zachowaniu najwyższych standardów technicznych produkcji i wysokiej jakości wyrobów, która jest dla nas bardzo istotna.

Współpracujemy przede wszystkim z projektantami, architektami, sklepami stacjonarnymi i internetowymi ale i Klientem bezpośrednim, inwestorami i deweloperami. Zapraszamy!

Lampy Seltia
Lampy Seltia jest obserwowany przez MJ Dekor
Lampy Seltia
Lampy Seltia obserwuje użytkownika Zuza Dominów
Lampy Seltia
Lampy Seltia obserwuje użytkownika MJ Dekor
Lampy Seltia
Lampy Seltia
Lampy Seltia
Lampy Seltia obserwuje użytkownika Focus Design
Lampy Seltia
Lampy Seltia obserwuje użytkownika skazaninadesign
Lampy Seltia
Lampy Seltia obserwuje użytkownika Lux4home™
Lampy Seltia
Nowe zdjęcie od Lampy Seltia
Seltia+Largo+-+dost%C4%99pna+kolorystyka+-+zdj%C4%99cie+od+Lampy+Seltia
Lampy Seltia
Nowe zdjęcie od Lampy Seltia
Seltia+Largo+-+schody+-+zdj%C4%99cie+od+Lampy+Seltia