Standom - Chemia budowlana - Producent

GRZYB i PLEŚŃ – największy problem w Polskich domach!

To, jak mieszkamy, jest kluczowe dla zdrowia. Publicznie dużo dyskutuje się o energooszczędności domów i mieszkań, natomiast kompletnie niedoceniany jest ich wpływ na ludzkie zdrowie

Wszystkie nasze produkty są przede wszystkim skuteczne, mają najwyższej jakości składniki, wykorzystują najnowsze osiągnięcia inżynierii chemicznej, a wszystko po to, by gwarantowały rozwiązanie problemów naszych klientów KOMPLEKSOWO i RAZ NA ZAWSZE! Dla każdego znajdziemy rozwiązanie, na które go stać !

Firma Standom powstała 30 lat temu we Wrocławiu gdzie do dziś znajduje się jej główna siedziba . Grupa Standom wyrosła na bazie starej spółki wykorzystując jej istniejący potencjał szanując pracę i wkład poprzedników kontynuując ich etos pracy i łącząc go z nowoczesnymi metodami zarządzania. Nasza firma to połączenie pasji, zaangażowania w realne potrzeby konsumenta przez wykorzystanie innowacyjnych materiałów i nowoczesnego laboratorium naszych chemicznych partnerów do tworzenia produktów najwyżej jakości. Przede wszystkim tworzymy, udoskonalamy, dopieszczamy i ciągle uważamy, że można jeszcze lepiej. Nie zapominamy również o starych patentach, o korzeniach firmy kontynuując i rozwijając dorobek poprzedników. Wierzymy, że produktu tworzone z zaangażowaniem i pasją, które nie kreują, a w pełni odpowiadają Państwa określonym potrzebom spełnią nasze marzenia o satysfakcji i obfitości.