Przygotuj dom na Wielkanoc 🐣 Zobacz stoły do -60%
zdjęcie główne profilu
MWarchitekci

Opis

Specjalizuję się w projektowaniu architektury wnętrz prywatnych oraz użyteczności publicznej. Sprawdzony oraz metodyczny sposób projektowania jest wynikową preferencji stylistycznych inwestora, mojego poczucia estetyki oraz obowiązujących trendów architektonicznych oraz wnętrzarskich. Funkcjonalność, czystość formy oraz dobór wysokich jakościowo materiałów to główne założenia projektowe pozwalające stworzyć wnętrze o niepowtarzalnym charakterze odpowiadające potrzebom użytkownika.

Naszym nadrzędnym celem jest wykreowanie takiego wnętrza, które będzie dla Państwa komfortowe przez lata. Zależy nam na wieloletnim zadowoleniu naszych klientów z efektów współpracy.

Apartament w Bielsku- Białej
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności