BLACK WEEK
Produkty przecenione
Sprawdź
Co szukasz?
Zobacz także

Straw Art Fotografia Wnętrz i Architektury

Straw Art Fotografia Wnętrz i Architektury - Fotograf wnętrz

Moją specjalizację jest fotografia wnętrz i architektury oraz fotografia nieruchomości - mieszkań i domów na sprzedaż lub wynajem, sesje zdjęciowe biur i lokali usługowych, fotografie apartamentów i budynków mieszkalnych.

Fotografuję również budynki i biurowce, hotele, kliniki i przychodnie, sale bankietowe i domy weselne, restauracje, pensjonaty, sklepy, salony kosmetyczne i salony fryzjerskie. Robię zdjęcia na budowach, w trakcie prac i realizacji inwestycji, na wszystkich etapach budowy.

Współpracuję z projektantami i architektami, dekoratorami wnętrz, homestagerami, deweloperami i firmami budowlanymi oraz wykonawczymi.

Zapraszam na moją stronę www.strawart.pl. W szczególności do mojej galerii wnętrz: www.strawart.pl/fotografia-wnetrz, oraz galerii architektury: www.strawart.pl/fotografia-architektury.

Państwa zainteresowanych sesją nieruchomości na sprzedaż lub wynajem zapraszam do galerii: www.strawart.pl/fotografia-wnetrz/na-sprzedaz-lub-wynajem, oraz przykładowej prezentacji porównawczej zdjęć otrzymanych od Klienta przed sesją i efektów po sesji połączonej z konsultacją i wsparciem w zakresie wystroju wnętrza i niezbędnych modyfikacji: www.strawart.pl/logowanie/profile/event/Sprzedaz-Wynajem.

Zapraszam serdecznie do kontaktu i współpracy.

Katarzyna Słomka Straw Art www.strawart.pl