zdjęcie główne profilu
topmebels

Opis

W naszej pracowni zajmujemy się głównie tworzeniem mebli tapicerowanych z powierzonych przez państwa projektów o niepowtarzalnym kształcie i wysokim standardzie wykonania. W naszych meblach znajdziecie państwo najlepsze skóry, tkaniny i wypełnienia konieczne do wygodnego i długiego użytkowania mebli. Posiadamy również stałą ofertę sof, narożników ,itp, własnych projektów które możecie państwo dopasowywać według własnych wymiarów , kolorów i układów. Zapraszamy do współpracy projektantów mebli i wnętrz by wcielić w życie wasze pomysły i projekty .

sypialnia
luksusowu salon
ekskluzywana sypialnia
sypialnia pikowana
topmebels
topmebels 5 lat temu
sypialnia tapicerowana wysokiej jakości naturalną skórą Włoską, wytłaczaną na wzór skóry jaszczurki , zewnętrzna krawędź wezgłowia wykonana ze stali nierdzewnej polerowanej ,możliwa również satyna lub drewno, wykonamy każdy wymiar jak również dowolny wzór z projektu ,duży wybór naturalnych skór i sztucznych oraz wysokiej jakości tkanin , ,zapraszamy do kontaktu lub obejrzenia na firmowej ekspozycji w Kalwarii Zebrzydowskiej ul. Partyzantów 2b
topmebels
topmebels 6 lat temu
prawdziwe mosiężne dodatki, wysokiej jakości pokrycie mebli i odmienność od konwencjonalnych kształtów sof czy rogówek nadaje temu pomieszczeniu smak luksusu . Szczegóły zdjęcia:
topmebels
topmebels 6 lat temu
luksusowa sofa o nietuzinkowym wyglądzie i dowolnych wymiarach, układach,skórach i tkaninach wytwarzana w naszej pracowni w ilościach jednostkowych z wielką dbałością o finalny wygląd i użyte w meblu materiały, serdecznie zapraszamy osoby chcące posiadać w swoim salonie coś nie szablonowego W bocznych elementach sofy zastosowaliśmy ponad 90 sztuk kształtek przypominających plastry miodu przeplatane polerowaną stalą nierdzewną z której też zostały wykonane nogi sofy.
Salon z zieloną kanapą

Dołącz do newslettera i nie przegap okazji!

  • Informacje o promocjach
  • Aktualności w ofercie
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Selsey sp. z o.o. z siedzibą przy ul. ul. Fabrycznej 6, 53-609 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności