LIBRA Architekci - Architekt / projektant wnętrz

LIBRA Architekci to pracownia współtworzona przez młodych, ambitnych architektów – inżynierów : Klaudię Korzonek-Kowalską oraz Justynę Skwarę, których drogi połączyły się na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej. Nasza wiedza zdobyta podczas studiów dała nam podstawy do dalszego rozwoju. Bierzemy czynny udział w życiu architektonicznym, odwiedzamy krajowe oraz międzynarodowe targi budownictwa i designu w kraju i na świecie. Inspirują nas mądre i twórcze rozwiązania. Złożoność projektów rozpatrujemy pod względem kontekstu miejsca, historii, tradycji, kultury w połączeniu z najnowszymi trendami. Pamiętamy o tym, że nasze projekty to „przestrzeń życia inwestora”, dlatego oprócz estetycznych rozwiązań kładziemy nacisk na funkcjonalność.

Przygotowujemy :

  • projekty wnętrz budynków indywidualnych i komercyjnych
  • projekty budynków mieszkalnych, usługowych oraz użyteczności publicznej
  • projekty przestrzeni publicznych
  • inwentaryzację pomiarową budynków oraz wnętrz
  • home stanging – metamorfoza mieszkania/domu przeznaczonego na sprzedaż/wynajem polegająca na stylizacji, odświeżeniu oraz właściwej prezentacji

Nasza oferta cenowa jest elastyczna, przygotowywana każdorazowo indywidualnie dla klienta w oparciu o złożoność projektu oraz przeznaczony budżet. Jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły, zapraszamy do naszego biura lub kontaktu telefonicznego, byśmy mogli wspólnie stworzyć coś niepowtarzalnego.