La Poem Furniture - Sklep

Z miłości do baroku...

Firma LA POEM Furniture powstała z inicjatywy dwóch wieloletnich przyjaciółek: Małgorzaty Mazur oraz Natalii Tokarz. Podróże, podczas których odkrywały architekturę różnych zakątków świata, zaowocowały wspólnym przedsięwzięciem. Działalność rozpoczęły w 2010 roku, jednak błyskawicznie udało im się zdobyć uznanie polskich dekoratorów wnętrz.

LA POEM Furniture to pochwała nowoczesności oraz ukłon w stronę przeszłości. W ofercie firmy znajdują się bogato zdobione krzesła, fotele, stoły, konsole, szezlongi oraz inne ekskluzywne meble i dodatki. To propozycja stworzona z myślą o wymagających klientach, ceniących luksus, doskonałą jakość i unikatowość.

Nasi projektanci pozostają pod silnym wpływem zarówno klasycznej barokowej architektury, jak i współczesnego nurtu glamour. Efektem są niesamowite, eklektyczne kolekcje, wprost stworzone do współczesnych, zarówno klasycznych, jak i awangardowych wnętrz. Meble LA POEM zachwycają dynamicznymi kolorami, luksusową, miękką tapicerką oraz kunsztownymi zdobieniami. Cechuje je również wysoka jakość wykończenia oraz dbałość o każdy najmniejszy szczegół. Należy podkreślić, iż nie istnieją dwa identyczne egzemplarze mebli – każdy z nich jest wykonany ręcznie, a więc niepowtarzalny. Do produkcji używane jest wyłącznie odpowiednio wyselekcjonowane, specjalnie wysuszone drewno, pozyskiwane z drzewa mahoniowego.

Pasja i miłość do designu, wyczucie smaku i wyobraźnia, to główne składniki sukcesu, jakie składają się na kolekcję LA POEM.

Znajdź nas
Gorzów Wlkp
WWW
La Poem Furniture
La Poem Furniture jest obserwowany przez Lux4home™
La Poem Furniture
La Poem Furniture
La Poem Furniture jest obserwowany przez FILMAR meble
La Poem Furniture
La Poem Furniture jest obserwowany przez Klaudia Prymek
La Poem Furniture
La Poem Furniture
La Poem Furniture jest obserwowany przez Tithiel
La Poem Furniture
La Poem Furniture odpowiedział(a) w wątku stolik kawowy Bernardo