Testal - Architekt / projektant wnętrz

Projektując obiekty budowlane naszym głównym celem jest stworzenie niepowtarzalnego, oryginalnego budynku, który będzie zarówno cieszył oko i napawał dumą Inwestora, ale także zaspokajał potrzeby osób w nim mieszkających, pracujących i przebywających.

Nasi projektanci podchodzą do każdego zagadnienia indywidualnie, biorąc pod uwagę obowiązujące akty prawa miejscowego, ukształtowanie opracowywanego terenu oraz oczekiwania stawiane przez Inwestora. Ważny jest dla nas zrównoważony rozwój przestrzeni, w której odbywa się projektowanie, dlatego też w naszych opracowaniach posiłkujemy się rozwiązaniami korzystnymi zarówno dla środowiska naturalnego jak i przyszłych użytkowników.

Budynki biurowe, domy jednorodzinne lub inne obiekty, powinny być przyjazne dla swoich użytkowników i o to dbają nasi projektanci poprzez wyszukiwanie jak najlepszych rozwiązań, konsultując się ze specjalistami w danych dziedzinach. A wszystko po to, by nasz klient otrzymał projekt skrojony dokładnie na swoje potrzeby.

Nie boimy się odważnych rozwiązań, w których wykorzystywane są najnowsze nowinki technologiczne.