Co szukasz?
Zobacz także

Maxliving - Sklep

Maxliving to meble wyróżniające się najlepszą europejską stylistyką porównywaną do designu, który rozsławił na świecie włoskich mistrzów meblarstwa. Dzięki produkcji w Polsce dostępne są w przystępnych cenach nie tracąc przy tym najwyższej jakości wykonania.

Meble MAX-LIVING można dopasować do indywidualnych upodobań, a do wykończenia mebli wykorzystywany jest szeroki wachlarz tapicerek, obejmujących skóry naturalne, skóry ekologiczne i tkaniny. Na personalizację pozwala także modułowa konstrukcja wybranych modeli oraz możliwość modyfikacji rozmiarów na życzenie. Dzięki specjalnej linii młodzieżowej, znajdą coś dla siebie także młodsi.

MAX-LIVING to nie tylko styl , ale i użyteczność oraz najlepsze materiały. W łóżkach stosowane są praktyczne pojemniki zaś do wypełniania mebli wykorzystywane są najwyższej jakości pianki wysokoplastyczne, pasy i sprężyny.

Produkcja w Polsce gwarantuje bardzo krótkie terminy realizacji. Jej powtarzalność pozwala na zastosowanie mebli w hotelarstwie i w innych inwestycjach.

Maxliving
Maxliving jest obserwowany przez Cerames
Maxliving
Maxliving jest obserwowany przez Vimko Projektowanie Wnętrz
Maxliving
Maxliving jest obserwowany przez Chrobotek Design
Maxliving
Maxliving jest obserwowany przez ArtCore Design
Maxliving
Maxliving jest obserwowany przez MARCISZ ARCHITEKCI
Maxliving
Maxliving
Nowe zdjęcie od Maxliving
Maxliving+Boavista+-+zdj%C4%99cie+od+Maxliving