Creartive Studio - Architekt / projektant wnętrz

Marzysz o wyjątkowym i niepowtarzalnym wnętrzu? A może myślisz o nowej aranżacji kuchni?

Z Creartive Studio zrealizujesz wszystkie swoje marzenia!

Współpracujemy z profesjonalnymi ekipami wykończeniowymi, a nasi stolarze zawsze doradzą i podpowiedzą najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania.

Projektujemy mieszkania i domy pod klucz, przeprowadzamy metamorfozy wnętrz, aranżujemy przestrzenie biurowe, usługowe i gastronomiczne.

Cenimy Twój czas, dlatego każdy projekt i jego założenia dokładnie omawiamy już podczas pierwszego spotkania na miejscu budowy/remontu.

Pierwsze nasze spotkanie na budowie to dokładny pomiar przestrzeni i rozmowa na temat Twoich upodobań. Dzięki temu na tym etapie jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie kolaże stylistyczne czy mood boardy, na podstawie których powstanie Twoje wymarzone wnętrze.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, jako iż każde wnętrze jest specyficzne. Nie ma dwóch takich samych projektów, a więc z nami możesz mieć pewność, że Twoje wnętrze będzie niepowtarzalne.

Dlaczego Creartive Studio?

Kreatywność to nasza największa zaleta. Kochamy oryginalne koncepcje! Jesteśmy artystami i chcemy budować nową sztukę.

W Creartive Studio pracujemy na innowacyjnych programach planistycznych i graficznych, aby w pełni dopasować się do Twoich oczekiwań. Mamy mnóstwo pomysłów, a inspiracje czerpiemy z całego świata. Ciągle się rozwijamy i udoskonalamy nasze techniki pracy, więc nigdy nie stoimy w miejscu.

To dowód na to, że dzięki nam możesz mieszkać kreARTywnie!