🔥 Rabaty na meble ogrodowe!
zdjęcie główne profilu
Impact Meble Sp. z o.o.

Opis

Firma Impact meble Sp.z o.o. z siedzibą w Radomsku gwarantuje kompleksową obsługę w zakresie wyposażenia wnętrz Oferujemy usługi w zakresie projektowania , produkcji i montażu mebli . Wykonujemy projekty własne , według sugestii klienta oraz powierzone przez architektów. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Meble te cechuje wysoka jakość, solidność oraz bogactwo wzornictwa , ale przede wszystkim przystępna cena.

Zapewniamy kompleksową obsługę od pomiaru, przez wykonanie projektu z fotorealistyczną wizualizacją po transport i montaż mebli u klienta.

Biały połysk z fornirem naturalnym
Awangardowa kuchnia
Salon z zieloną kanapą

Dołącz do newslettera i nie przegap okazji!

  • Informacje o promocjach
  • Aktualności w ofercie
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Selsey sp. z o.o. z siedzibą przy ul. ul. Fabrycznej 6, 53-609 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności