Czego szukasz?
Zobacz także

kroniki.studio - Fotograf wnętrz

W pogoni za światłem - autorska fotografia wnętrz i architektury.

Nigdy nie miałam śmiałości, aby nazywać siebie fotografem, mimo że mój flirt z fotografią trwa już połowę mojego życia. Zamiast tego wolę mówić, że ja po prostu robię zdjęcia. Szczególną miłością darzę uwiecznianie w kadrze zachwycającej architektury, pięknych wnętrz i zjawiskowych przedmiotów. Na co dzień są one jedynie tłem naszych ludzkich historii i dlatego moimi zdjęciami staram się wydobywać zaklętą w nich urodę i pokazywać ją na pierwszym planie.

Współpracuję z architektami, restauracjami, hotelami i agencjami kreatywnymi, fotografując ich gotowe realizacje - wnętrza i architekturę. Wykonuję również sesje produktowe i tzw. lifestyle'owe, przeznaczone do publikacji np. w social mediach.

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio - myślę, że zdjęcia najlepiej oddają sposób, w jaki fotografuję i jak widzę przestrzeń. Jeśli spodoba Ci się taka stylistyka, będzie mi bardzo miło, jeśli zdecydujesz się do mnie napisać (najszybciej odpowiadam na maile oraz wiadomości na Instagramie) i będziemy mieć szansę na ciekawą współpracę.

Hania Połczyńska